GGM Gastro GS340PM-EK
VB без ДДС
Състояние
Употребяван
Местоположение
Borken Германия
more Images
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
GGM Gastro GS340PM-EK
Данни за машината
Обозначение на машината:
съдомиялна машина с двойна стена
Производител:
GGM Gastro
Модел:
GS340PM-EK
Състояние:
добро (употребявано)
Цена и локация
VB без ДДС
Местоположение:
Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland Германия
Описание
GGM Съдомиялна машина GS340PM-EK
Предимства на продукта
Електронен контролен панел с LCD дисплей за лесна употреба
Благодарение на вградената система за омекотяване на водата не е необходим външен омекотител.
Изпълнение
Двойностенна съдомиялна с помпа за миещ разтвор и препарат
Подплотов модел
С помпа за препарат и блясък
2 умивални рамена за ефективно почистване
С рамена за изплакване с блясък
Врата с предпазна система
4 работни програми
Висока производителност на измиване с отлични резултати
Технология
Електрическо подаване на почистващи препарати
Въртящи се, незапушващи се умивални и изплакващи рамена
Камера за миене с двойна филтрационна система
Електрическа дозираща помпа за блясък (бял маркуч)
Помпа за миещ разтвор, която изхвърля мръсната вода през определена височина към канализацията
Размери
Ширина: 582 mm
Дълбочина: 610 mm
Височина: 822 mm
В x Д x Ш = 822 x 610 x 582 mm
Размер на кошницата: 500 x 500 mm
Височина на вмъкване: 340 mm
Водна връзка
Gijdpfx Aex Elrpsaiot
Вход за вода: R 3/4"
Изход за вода: 1" 3/4
Детайли
Температура на входящата вода: 55 °C
Температура на миене: 50 - 60 °C
Температура на изплакване: 82 °C - 85 °C
Максимална височина на съдове: 320 mm включително кошница
Програма на миене
Разход на вода на цикъл: 2,60 l
Капацитет
Капацитет на резервоара: 23 l
Капацитет на бойлера: 5,50 l
Електрически данни
Мощност: 3,90 kW
Напрежение: 230V, 400V
Фази: 1N/PE-3N/PE
Честота: 50 Hz