Konecranes SMV15-1200C
Година на производство
2016
Състояние
Употребяван (напълно функциониращ)
Местоположение
Hamburg Германия
more Images
Konecranes SMV15-1200C
Konecranes SMV15-1200C
Konecranes SMV15-1200C
Konecranes SMV15-1200C
Konecranes SMV15-1200C
Konecranes SMV15-1200C
Konecranes SMV15-1200C
Konecranes SMV15-1200C
Konecranes SMV15-1200C
Konecranes SMV15-1200C
Данни за машината
Обозначение на машината:
Дизелови мотокари
Производител:
Konecranes
Модел:
SMV15-1200C
Година на производство:
2016
Състояние:
употребяван
Функционалност:
напълно функциониращ
Работни часове:
7 300 h
Цена и локация
наем:
възможно е
Местоположение на продавача:
Liebigstraße 38, 22113 Hamburg, Германия Германия
Позвънете
Технически детайли
Товароносимост:
Височина на повдигане:
3 530 мм
Тип гориво:
дизел
Тип мачта:
симплекс
Строителна височина:
3 450 мм
Ширина на виличната рамка:
2 540 мм
Дължина на вилиците:
2 200 мм
Тегло без товар:
Обща дължина:
5 455 мм
Тип задвижване:
Diesel
Строителна ширина:
2 540 мм
Референтен номер:
4475low
Актуализация:
Описание
Дизелов мотокар
Ширина на вилиците: 350 мм
Дебелина на вилиците: 70 мм
Тип на мачтата: стандартна
Състояние: Готов за работа и напълно функционален
Техническо състояние: много добро
Предни гуми тип: въздушни
Задни гуми тип: въздушни
Gbjdpfsxn U Ipjx Anmol
Страничен измествател, устройство за регулиране ширината на вилиците,
Устройство за регулиране ширината на вилиците - обхват на отваряне 810 / 2500 мм