MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR3C00
Серво мотор-редуктор 0,8 kW 49,7 об/мин
Lenze
Фиксирана цена без ДДС
Година на производство
2019
Състояние
Употребяван
Местоположение
Wiefelstede
Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Производител:
- Lenze
- Година на производство:
- 2019
- Състояние:
- много добро (употребяван)
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
- Местоположение:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A20414525
- Референтен номер:
- Актуализация:
Описание
Сервомотор, редукторен мотор, електрически мотор
- Обороти: 49,7 об/мин
- Мотор: тип MCA 10140-RS0B0
- Напрежение: 390 V / 140 Hz
- Мощност: 0,80 kW
Gijdjxtab Sjpfx Aaijt
- Редуктор: тип G50BH121MVAR3C00 i=79,507
- Вал: Ø 25 x 50 mm
- Количество: 6x редукторен мотор налични
- Цена: за брой
- Размери: 485/160/H150 mm
- Тегло: 12,9 kg/бр.
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
- Обороти: 49,7 об/мин
- Мотор: тип MCA 10140-RS0B0
- Напрежение: 390 V / 140 Hz
- Мощност: 0,80 kW
Gijdjxtab Sjpfx Aaijt
- Вал: Ø 25 x 50 mm
- Цена: за брой
- Размери: 485/160/H150 mm
- Тегло: 12,9 kg/бр.
Изпрати запитване
Телефон & Факс
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Wiefelstede
1 737 km
Серво-редукторен мотор 0,8 kW, 144 об/мин