Sanwa TRP-1060-SV AXIA
Година на производство
2026
Състояние
Нов
Местоположение
Schwalmtal Германия
more Images
Sanwa TRP-1060-SV AXIA
Данни за машината
Обозначение на машината:
Автоматична машина за щанцоване
Производител:
Sanwa
Модел:
TRP-1060-SV AXIA
Година на производство:
2026
Състояние:
нов
Цена и локация
Местоположение:
Vogelsrather Weg 53, 41366 Schwalmtal, Deutschland Германия
Референтен номер:
Sanwa TRP-1060-SV AXIA
Актуализация:
Описание
Спецификация:
Максимален формат на листа: 740 x 1060 мм
Минимален формат на листа: 330 x 400 мм
Максимална сила на рязане: 3,0 MN
Обработвани материали:
Хартия: мин. 80 г/м²
Велпапе: до 4 мм