риичтрак
Still FM-X14

Фиксирана цена без ДДС
11 300 €
Година на производство
2019
Състояние
Употребяван (напълно функциониращ)
Местоположение
Geldern Германия
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
more Images
Still FM-X14
Still FM-X14
Still FM-X14
Still FM-X14
Still FM-X14
Still FM-X14
Still FM-X14
Still FM-X14

Основни данни

Обозначение на машината:
риичтрак
Производител:
Still
Модел:
FM-X14
Година на производство:
2019
Състояние:
генерално рециклиран (използван)
Функционалност:
напълно функциониращ
Работни часове:
3 591 h

Цена и локация

Фиксирана цена без ДДС
11 300 €
наем:
възможно е
Местоположение:
Am Pannofen 57, 47608 Geldern, Deutschland Германия
Позвънете

Технически детайли

Размери и тегло

Височина на повдигане:
6 500 мм
Център на товара:
600 мм
Строителна височина:
2 700 мм

Двигател и скоростна кутия

Тип гориво:
електрически

Документация и сертифициране

UVV преглед на безопасността Маркировка CE

Допълнителни подробности

Тип мачта:
триплекс
Товароносимост:
1 400 кг

Детайли за офертата

ID на обявата:
A22621157
Актуализация:
последно на 08.09.2026

Описание

Допълнително оборудване:
Lredpjzwm Ugefx Airsu
3. + 4. Допълнителна хидравлика
BlueSpot отзад
Управление с джойстик
срещу допълнителна такса: Регулиране на вилиците, телескопични вилици и камера за наблюдение на вилиците!
Комфортна седалка за водача

MABO Gabelstaplerservice GmbH предлага:

* Продажба и отдаване под наем на нови и употребявани мотокари или складово оборудване
* Изкупуване на складово оборудване или мотокари
* Широка гама от услуги – на място или в сервиза
* Обучения за оператори на мотокари

Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.

Доставчик

Регистриран от: 2026

10 Обяви онлайн

Позвънете

Изпрати запитване

земяus 
Германия
Австрия
Швейцария
Съединени американски щати
Обединеното кралство
Франция
Белгия
Испания
Мексико
Италия
Нидерландия
Полша
Руска федерация
Беларус (Република Беларус)
Украйна
Естония
Турция
Нова Зеландия
Ирландия
Чешка република
Дания
Финландия
Швеция
Норвегия
Люксембург
Гърция
Литва
Латвия
Исландия
Португалия
Бразилия
Венецуела
Аржентина
Унгария
Словакия
Румъния
Молдова
Словения
Сърбия
Черна гора
Албания
Хърватия
България
Северна Македония
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Мароко
Индия
Индонезия
Южна Корея
Япония
Тайланд
Малайзия
Виетнам
Китай, Народна република
Тайван
Иран
Бангладеш
Забележка: Вашето запитване ще бъде препратено до всички продавачи в категорията машини. По този начин можете да получите много оферти.
Заявката не можа да бъде изпратена. Моля, опитайте отново по-късно.

Телефон & Факс

+49 1511 ... обяви
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018 Still FM-X14
more images
Нидерландия Wijchen
1 791 km
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2018
StillFM-X14
Проверен търговец
Позвънете
Малка обява
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа. Still FM-X14
more images
Нидерландия Wijchen
1 791 km
Електрически ричтрак Still FM-X14, година 2020, 7036 работни часа.
StillFM-X14
Проверен търговец
Позвънете
Малка обява
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година Still FM-X14
more images
Нидерландия Wijchen
1 791 km
Електрически рийчтрак Still FM-X14, 2015 година
StillFM-X14
Проверен търговец
Позвънете
Малка обява
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013 Still FM-X14
more images
Нидерландия Wijchen
1 791 km
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2013
StillFM-X14
Проверен търговец
Позвънете
Малка обява
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019 Still FM-X14
more images
Нидерландия Wijchen
1 791 km
Ричтрак електрически Still FM-X14 2019
StillFM-X14
Проверен търговец
Позвънете
Малка обява
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година Still FM-X14
more images
Нидерландия Wijchen
1 791 km
Електрически ричтрак Still FM-X14, 2016 година
StillFM-X14
Проверен търговец
Позвънете
Малка обява
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
Все още FM-X 14 Still FM-X 14
more images
Германия Stuttgart
1 435 km
Все още FM-X 14
StillFM-X 14
Позвънете
Търг
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
риичтрак Still FM-X14
Търгът е приключил
Нидерландия Нидерландия
1 836 km
риичтрак
StillFM-X14
buyer-protection
Малка обява
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift) STILL FMX14
more images
Oss
1 801 km
Ричтрак Still FMX14, година 2021, височина на повдигане 9 200 мм, страничен измествател (Sideshift)
STILLFMX14
Проверен търговец
Позвънете
Малка обява
риичтрак Still FM-X14 Li-Ion
риичтрак Still FM-X14 Li-Ion
риичтрак Still FM-X14 Li-Ion
риичтрак Still FM-X14 Li-Ion
more images
Германия Nürtingen
1 414 km
риичтрак
StillFM-X14 Li-Ion
Позвънете