ZG28MREB 71 K 8
Мотор-редуктор 0,15 / 0,28 kW 20/40 об. / Мин
VEM
ZG28MREB 71 K 8
Фиксирана цена без ДДС
Състояние
Употребяван
Местоположение
Wiefelstede
Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Производител:
- VEM
- Модел:
- ZG28MREB 71 K 8
- Състояние:
- употребяван
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
- Местоположение на продавача:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Германия
- A2138360
- Референтен номер:
- Актуализация:
- последно на 12.06.2024
Описание
Мотор-редуктор, електродвигател, трифазен двигател, електро-редукторен мотор
- Обороти: 20/40 об/мин
- Мощност: 0,15/0,28 kW
Gbedpfxscbki Es Anmol
- Конструкция: B3
- Диаметър на вала: 32 mm
- Клас на защита: IP 54
- Размери: 520/210/H240 mm
- Тегло: 27 kg
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
- Мощност: 0,15/0,28 kW
Gbedpfxscbki Es Anmol
- Конструкция: B3
- Диаметър на вала: 32 mm
- Клас на защита: IP 54
- Размери: 520/210/H240 mm
- Тегло: 27 kg
Изпрати запитване
Телефон & Факс
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Thamsbrück
1 461 km
Завод за пълнене и запечатване на супозитории
CP-Citopac Technology and Packaging GmbHFKS-10
Малка обява
Германия
1 380 km
Дизелов мотокар
NISSANFBESF15
NISSANFBESF15
Германия
Машина за лазерно рязане
BYSTRONICBYAutonom 3015 - 6000W