De Beijer Sign Service
De Beijer Sign Service от Beneden Leeuwen
De Beijer Sign Service, gegruendet 2008, handelt seit 7 Jahren mit signmaschinen aller Art. Auch reparaturen.
Wir sprechen auch Deutsch und Englisch.
г-н Peter de Beijer
Het Zand 1
6658 CH Beneden Leeuwen
Нидерландия
Gelderland
Актуални оферти от подобни търговци
малка обява
Łódź
1 103 km
Машина за ламиниране
Stock laminating machinetype 145678/16
Stock laminating machinetype 145678/16
Позвънете
Състояние: много добро (употребяван), Година на производство: 2001, Функционалност: напълно функциониращ, Ламинираща машина Stock, модел 145678/1650P, година на производство: 2001
Оборудвана със:
• Автоматичен палетен захранващ механизъм за наслагване
• Списъчен пълнител за картон
• Автоматично нанасяне на лепило
• Помпа за лепило със затворена циркулация
Nodpfsxq Hn Tjx Ab Islh
• Пресоващ агрегат
• Брояч за комплектоване
• Обръщател
• Подравнител (джогер) на изхода
• Палетен изход
• Макс. размер лист: 1640 x 1640 мм
• Мин. размер лист: 490 x 490 мм
• Производствена скорост за размер B1: около 4500 листа/ч
• В производство
малка обява
Sofia
177 km
Машина за ламиниране
Aoli JTFMroll to roll laminator 1100 model
Aoli JTFMroll to roll laminator 1100 model
Позвънете
Състояние: като нова (изложбена машина), Година на производство: 2023, Въведение
Машината JTFM-1100 за напълно автоматично вертикално ламиниране от ролка към ролка е проектирана за воднобазирано лепило и термично ламиниране от ролка към ролка с многофункционални възможности. Това е нашият най-нов продукт, който се отличава с висока автоматизация, висока скорост на ламиниране, висока прецизност, централизирано електрооборудване чрез програмируема система и лесен за използване сензорен екран. Може да реализира напълно автоматизиран процес по цялата линия – от развиване и ламиниране до навиване.
Конфигурация и функции:
1. Автоматичен високоскоростен развивач: Оборудван с безосево захващане, хидравлично повдигане, автоматичен/ръчен контрол на опъна посредством въздушна спирачка. Максимален стандартен диаметър на развиващата ролка до 1500 мм.
2. Високопрецизна система за корекция на ръба/линията: Оборудвана с ултразвуков сензор за корекция на ръба и висок клас контролер за позиция на ръба/линията, фотоелектрично следене, ход ±75 мм. Осигурява точно подравняване на ръба при развиване и навиване.
3. Система за автоматична защита при спиране: Оборудвана с фотоелектрично контролирани автоматични устройства за защита при спиране в случай на недостиг на хартия, скъсване или задръстване.
4. Система за сушене и нагряване: Голям нагревателен валяк с диаметър 800 мм с електромагнитно нагряване и допълнителна система за циркулация на горещ въздух. Позволява бързо и ефективно загряване за 5~10 минути, което е 2 пъти по-бързо от традиционните маслени нагревателни устройства и значително намалява енергийната консумация.
5. Автоматична хидравлична система: Осигурява автоматично стабилно и високо налягане за гарантиране на високо качество на ламинирането.
Ruian Aote Packaging Machinery Co., Ltd.
6. Човеко-машинен интерфейс: Оборудвана с 10-инчов цветен сензорен екран за лесно и удобно управление. Операторът може да следи работния статус на машината по всяко време.
7. Въздушен вал и система за контрол на опъна: Използва въздушен вал за лесно зареждане на фолио и хартиени ролки, с точно позициониране според разграфяването на вала. Интелигентната система за контрол на опъна улеснява регулирането на опъна на фолиото и хартията, подобрявайки качеството на ламиниране.
8. Система за навиване: AC векторно управление с честотен преобразувател, в синхрон с развиващата система; повдигането на хартиената ролка се осъществява с два хидроцилиндъра и система за регулиране на въртящия момент. Огледален притискащ вал осигурява стегнато навита ролка. Стандартен максимален диаметър на навиване до 1500 мм.
Параметри:
Модел JTFM-1100
Максимална ширина на хартията: 1080 мм
Nljdpfxoxqrp As Ab Ish
Максимален диаметър на развиване: 1500 мм
Максимален диаметър на навиване: 1500 мм
Препоръчителна дебелина на хартията: 100–500 g/m2
Препоръчителна дебелина на фолиото: 8–35 микрона
Максимална скорост на ламиниране: 100 м/мин
Напрежение: 380V 50Hz
Обща мощност: 75KW
Работна мощност: 20–35KW
Работно налягане при ламиниране: 5–15Mpa
Препоръчан разход на лепило: 3–8g/m2
Размери (Д×Ш×В): 9000×3230×2600 мм
Тегло: 8500 кг
малка обява
Tarnów
880 km
Ламинатор
TaulerSmart B3 Matic
TaulerSmart B3 Matic
Позвънете
Състояние: нов, Година на производство: 2017, Функционалност: напълно функциониращ, номер на машина/превозно средство: C402170003, общо тегло: 500 кг, входящо напрежение: 230 V, обща дължина: 1 950 мм, обща ширина: 900 мм, обща височина: 1 530 мм, минимално тегло на хартията: 130 g/m², максимално тегло на хартията: 350 g/m², отоплителна мощност: 3 kW (4,08 к.с.), Тип: Ламинатор, фолираща машина
Скорост: 1875 листа на час (формат SRA3)
Панел: Сензорен
Грамаж на хартията: от 130 до 350 г/м2
Максимален размер на листа: 450 x 700 мм
Njdsxp Hhqjpfx Ab Islh
Минимален размер на листа: 210 x 210 мм
Притиск: Пневматичен
Функции: Автоматична система за подаване и рязане на листове, Регулируема странична опора, Температурен сензор, Пневматичен притискащ валяк, Регулируема система за изправяне, Фотоклетка за спиране на машината при липса на лист или засядане, Електронно регулиране на скоростта, Система за рязане с микроперфорация и ножов валяк
Състояние: Чисто ново
*Цена по договаряне
Възможност за доставка според местоположението.
малка обява
Kaunas
1 360 km
Автоматична машина за ламиниране
Lamina1110 FA
Lamina1110 FA
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2013, Функционалност: напълно функциониращ, Тип: Автоматична машина за ламиниране лист по лист
Производител: Lamina system AB, Швеция
Модел: Laminating 1110 FA
Година: 2013
Технически спецификации:
Макс. размер на листа: Ширина: 1100 мм
Мин. размер на листа: Ширина: 200 мм / Дължина: 350 мм
Горен лист: 130 - 450 г/м², 1 pts = 28,25 г/м²
Долен лист: от 250 г/м²
Дебелина: 0,6 - 10 мм (0,016 - 0,39*)
Лепило: PVA тип или по спецификация
Височина на подавателя: Горен: 500 мм, Долен: 800 мм
Точност на регистъра:* < +/- 0,50 мм
Работна скорост:* До 3000 листа/час
Nljdpfx Abexnzm Es Ijh
Обща инсталирана мощност: 4,0 kW
Електрически параметри: 400 V, 3-фазен, неутрален, 50/60 Hz
Изисквания за въздух: 6 bar; 0,6 MPa или 80 psi
Около 500 lpm* въздух без масло и вода
малка обява
Kaunas
1 360 km
Автоматична машина за ламиниране
Lamina1420 FA
Lamina1420 FA
Позвънете
Състояние: употребяван, Функционалност: напълно функциониращ, Тип: Автоматична машина за ламиниране лист по лист
Производител: Lamina System AB, Швеция
Модел: Laminating 1420 FA
Технически спецификации
Максимален размер на листа: Ширина 1420 mm
Минимален размер на листа: Ширина 200 mm / Дължина 350 mm
Nlodexnzmfopfx Ab Ieh
Горен лист: 130 - 450 г/м2, 1 pt = 28,25 г/м2
Долен лист: от 250 г/м2
Дебелина: 0,6 - 10 mm (0,016 - 0,39*)
Лепило: PVA тип или по спецификация
Височина на подавача: Горен: 500 mm
Долен: 800 mm
Точност на регистриране:* < +/- 0,50 mm
Работна скорост:* До 3000 листа/час
Обща инсталирана мощност: 4,0 kW
Електрическо захранване: 400 V, 3-фазно, неутрал, 50/60
Изисквания за въздух: 6 bar; 0,6 MPa или 80 psi
Около 500 l/min* въздух, без масло и вода
малка обява
Čestlice
1 162 km
Foliant Orpheus C 760A
FOLIANT
FOLIANT
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2009 / 2023
Състояние: функциониращо
Конфигурация:
- автоматична ламинираща машина - формат B1
- автоматично подаване
- автоматична сепарация
- изходна маса – джогър
- компресор
Nlsdpfx Abexndnrj Ioh
Спецификация:
- макс. формат: 760x1100 мм
- мин. формат: 320x250 мм
- механична скорост: 0 - 22 м/мин.
малка обява
Германия
1 474 km
Машина за ламиниране
BillhoeferMTS 104
BillhoeferMTS 104
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2003, Billhoefer MTS 104 е високопроизводителна ламинираща машина за професионално усъвършенстване на печатни материали. С работен размер 1045 x 1135 мм, тя обработва както големи, така и малки формати и поддържа материали с грамаж от 150 до 450 г/м² и дебелина на фолиото от 24 до 40 микрона. Оборудвана е с плосък стакер IA 20, вакуумен засмукващ захранващ механизъм, автоматичен ротационен разделител ITM 104 и вибрационна маса (джогер), което гарантира безпроблемна работа и постоянно качество на резултатите. Внушителната скорост от 2500 до 4500 листа на час прави MTS 104 подходяща за взискателни производствени среди. Машината, която се намира в Германия и в момента е в активна експлоатация в печатница, съчетава надеждност и многофункционалност за широк спектър приложения в ламиниране.
Формат: 1045 x 1135 мм
Оборудване:
Nledpfexgm T Ijx Ab Ish
• Термичен ламинатор
• Плосък стакер IA 20
• Вакуумен захранващ механизъм
• Автоматичен ротационен разделител ITM 104
• Джогер (вибрационна маса)
Максимален ламиниращ формат: 1045 x 1135 мм
Минимален ламиниращ формат: 215 x 215 мм
Дебелина на носещия материал: 150 - 450 г/м²
Дебелина на фолиото: 24 – 40 микрона
Производителност: 2500 – 4500 листа/час
малка обява
Hanau
1 507 km
Billhöfer EK-TL-2
Billhöferkaschier Maschine
Billhöferkaschier Maschine
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2007, Ламинираща машина
Nlsdpfx Aexf I Spsb Ieh
78 x 114 см
Захранващо устройство Mabeg A-2
Гладилен каландър GK-2
Ламиниращ агрегат EK-TL-2
Отделящо устройство TM-2
Стопяващ изход S-2
малка обява
Radom
1 018 km
Машина за ламиниране
TecnomacSprinter 76
TecnomacSprinter 76
Позвънете
Състояние: добро (употребявано), Tecnomac Sprinter 76 Автоматична ламинираща машина
Най-ефективната машина на пазара от легендарен производител.
Това е усъвършенствана машина с висока производителност, благодарение на външен термостат за подгряване.
Производство: Италия.
Технически данни:
Максимален размер на листа: 760 мм x 1040 мм
Минимален размер на листа: 210 мм x 210 мм
Минимално тегло: 120 г/м²
Nodpjxflz Ujfx Ab Ielh
Максимално тегло: 400 г/м²
Работна температура: 80-145°C
Максимална работна скорост: 40 м/мин
Тегло: приблизително 1800 кг
Захранване: 380V
Необходимо работно налягане въздух: 8 Bar
Стоманен, хромиран цилиндър с голям диаметър, водно охлаждане за по-голяма оперативна стабилност.
Пневматичен натиск, автоматично разделяне и подаване.
Регулируема сила на притискане.
Подаване от висока купчина, подавателна глава тип Spiess.
Разширяващ валяк за закрепване на фолиото.
Модул за изправяне на листа.
малка обява
Италия
1 321 km
ламинатор
TecnomacDigit 70
TecnomacDigit 70
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2009, Функционалност: напълно функциониращ, Пълна ламинираща машина с: автоматично подаващо устройство, автоматичен притискащ валяк, автоматично захранване с листове на куп.
Nljdpfx Ajxdm E Eob Ijh
малка обява
Neuhausen
1 462 km
Машина за ламиниране
TPMKatana 106 Laminiermaschine
TPMKatana 106 Laminiermaschine
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2006, Ламинираща машина
TPM Katana 106
Година на производство: 2006, около 36 000 работни часа
За термо- и мокро ламиниране
Технически данни и оборудване:
Макс. формат на листа: 106 x 165 см
Мин. формат на листа: 44 x 63 см
Подаващо устройство: Mabeg
Екстри: Обезпрашаване и четкова единица
Nedpfx Asxdhq Ajb Islh
Ламинираща секция с изсушаващ барабан и отделен ламиниращ каландър.
Голям срещуположен валяк за увеличен ламиниращ натиск, двустепенна мотор-хидравлика
Цилиндри, загрявани с топла вода (2 отделни устройства за темпериране)
Двустепенно изсушаване с въздушна струя (индивидуално управление)
Разделител на листове с Flying-Knife (надлъжен нож) и кратко нарязване за OPP фолио
Изходно устройство с деформиране и стоп-ролки на листовете
Централизирано управление и контрол (Siemens управление с Profibus)
Инсталацията е редовно сервизирана от производителя и е напълно функционална.
малка обява
Radom
1 018 km
Машина за ламиниране
Foliant Mercury 760 NGLaminating Machine
Foliant Mercury 760 NGLaminating Machine
Позвънете
Състояние: добро (употребявано), Ламинираща машина Foliant Mercury 760 NG
Най-оборудваната ламинираща машина в асортимента на Foliant.
Напълно автоматична машина, идеална за дигитални печатници.
Nsdpoxcn Ixjfx Ab Iolh
В много добро състояние, готова за работа.
Година на производство: 2019.
Описание:
– Подаване от висок стакер, глава със серво мотор (асансьор)
– Автоматичен сепаратор
– Пневматично притискане на ролките
– Модул за изправяне на листовете
– Вграден компресор Becker
– Джогър при събиране на листове
– Модул за златоапликиране, пренавиващо устройство
Система за подаване: глава със серво мотор
Максимален размер на листа: 76×110 см
Минимален размер на листа: 25×32 см
Максимален капацитет: 1300 листа B1/ч
Максимална скорост на ламиниране: 20 м/мин
Температура: 80 – 140°C
Време за загряване: 8 мин
Инсталирана мощност: 6000 W
Захранване: 380V
Тегло: 810 кг
малка обява
Германия
1 474 km
Машина за ламиниране
GMPPROTOPIC II - 540 Laminator
GMPPROTOPIC II - 540 Laminator
Позвънете
Състояние: употребяван, Ламинаторът GMP PROTOPIC II - 540 (Сериен номер XK54S30033) е професионална ламинираща система, предназначена за висококачествени довършителни приложения. С работна ширина от 540 mm, машината обработва хартиени формати до 540 x 800 mm и най-малко 210 x 200 mm, което я прави универсална за различни нужди. Подходяща е за хартии с плътност от 120 до 350 g/m2, като гарантира постоянни резултати на ламиниране върху различни подложки.
Nljdpfxoxb Dn Ss Ab Ijh
Устройството се намира в печатница в Германия и е в добро състояние без никакви повреди – свидетелство за грижлива експлоатация и периодична поддръжка. Компактният, надежден и ефективен GMP PROTOPIC II - 540 Laminator е практично решение за професионални печатни довършителни производства, които изискват дълготрайна и прецизна ламинация.
Формат: 540 mm
Оборудване:
- Добро състояние без повреди
- Максимален хартиен формат: 540 x 800 mm
- Минимален хартиен формат: 210 x 200 mm
- Хартиени плътности: 120 до 350 g/m2
малка обява
Langenfeld (Rheinland)
1 682 km
Машина за ламиниране
Lami Revo-T14automated laminator
Lami Revo-T14automated laminator
Позвънете
Състояние: употребяван, Функционалност: напълно функциониращ, В това предложение купувате използван автоматичен ламинатор "Lami Revo-T14".
Предмет на продажба:
Nodpfx Aexb A N Usb Ielh
1 x Lami Revo-T14
Състояние:
Това предложение е за употребявано устройство, което може да проявява следи от употреба (леки драскотини или пожълтявания).
Устройството е тествано за функционалност.
Пробен отпечатък може да се види на снимката.
Опаковка и доставка:
Можете да разгледате устройството по време на работното ни време. Моля, уговорете предварително среща!
Морска опаковка и световна доставка са възможни при запитване!
Преди изпращане или взимане ще бъде направен тест на функционалността на видео.
За повече информация, не се колебайте да се свържете с нас лично.
малка обява
5 Glaholm Rd, Hendon, Sunderland SR1 2NX, UK
2 366 km
Машина за ламиниране
VividMatrix 530DP with OmniFlow Feeder
VividMatrix 530DP with OmniFlow Feeder
Позвънете
Състояние: много добро (употребяван), Matrix 530DP Двустранен Пневматичен Ламинатор с Автоматичен Подавател Omni-Flow
Цена: Свържете се за цена
Местоположение: Глендейл, Обединено кралство
Наличност: На склад – готов за изпращане
Състояние: Ревизиран от квалифицирани инженери – отлично състояние, перфектна работоспособност
Обзор
Увеличете капацитета си за довършителни операции с двустранния ламинатор Matrix 530DP, напълно рециклиран и тестван от нашите сертифицирани инженери. Създаден за професионални печатници, тази автоматизирана ламинираща система включва автоматичен подавач за листи Omni-Flow, модул за дигитално фолио/слийкинг и безшумен въздушен компресор. Перфектно решение за къси, средни и дълги тиражи с ламиниране и фолиране.
Основни характеристики
- Професионално двустранно ламиниране до B2 формат (510мм ширина) за едно преминаване – спестява до 50% от времето в сравнение с едностранни модели.
- Автоматичен подавач Omni-Flow с голям капацитет (180мм), обработва листи до 460x9000мм и материали до 400gsm.
- Автоматично разделяне на листите при скорости до 10 метра в минута.
- Модул за дигитално фолиране и слийкинг за първокласни ефекти: фолио, холографски, брокатени и Spot UV стил покрития.
Nledpfow Tlk Tex Ab Ioh
- Безшумен пневматичен компресор за постоянен натиск върху валовете без шумови смущения.
- Ревизиран и обслужен за отлична работоспособност и надеждност.
Окомплектовка
- Matrix 530DP Двустранен Ламинатор
- Автоматичен подавач за листи Omni-Flow
- Модул за фолиране/слийкинг с навиващо устройство
- Безшумен въздушен компресор
Защо да изберете Glendale?
- Професионално ревизирани и напълно тествани системи – всеки уред се обслужва от квалифицирани инженери.
- Обучение на оператори и последваща поддръжка – помагаме да извлечете максимума от оборудването си.
- Конкурентни цени на консумативи – ниски експлоатационни разходи с нашите достъпни доставки.
- Утвърден и доверен доставчик – с дългогодишен опит в полиграфията и довършителните процеси.
Технически характеристики
Производител: Vivid
Модел: Matrix 530DP Двустранен Ламинатор с Автоматичен Подавач Omni-Flow
Състояние: Ревизиран
Инвентарен номер: 114957
Подавач на листи: Да
Пневматичен натиск: Да
Въздушен компресор: Да
Максимална скорост: 10 метра/минута
Максимален размер лист: 460мм x 740мм (550мм при ръчно подаване)
Капацитет на подавача: 180мм
Дебелина на хартията: 100-400gsm
Време за загряване: 10 минути
Температурен диапазон: 0-140°C
Захранване: 32A 220/240V
Размери: (Д)1800мм без изходната тава x (Ш)860мм x (В)1600мм
Тегло: 380кг (Matrix & OmniFlow)
малка обява
İstanbul
347 km
Машина за ламиниране
BillhoeferEK 104-50 - M
BillhoeferEK 104-50 - M
Позвънете
Състояние: много добро (употребяван), Година на производство: 2004, часове на работа: 38 000 h, Функционалност: напълно функциониращ, BILLHOFER АВТОМАТИЧНА ЛАМИНИРАЩА МАШИНА
• МОДЕЛ: EK 104-50 / M
• РАЗМЕР: 104 x 142
• ГОДИНА: 2004
• МОТОЧАСОВЕ: 38 000 часа
• ЛОКАЦИЯ: Истанбул
ДЕТАЙЛИ:
Автоматичен подавач A-20-P (контрол на двойни листове)
Сепаратор
Ламиниране
Отделна работна маса за изход
Nlodpfxow Ta I Hj Ab Ioh
Електрически шкафове
Много добро състояние
Налична веднага
малка обява
İstanbul
347 km
Машина за ламиниране
BillhoeferEK 102-50 - M
BillhoeferEK 102-50 - M
Позвънете
Състояние: много добро (употребяван), Година на производство: 1993, часове на работа: 48 195 h, Функционалност: напълно функциониращ, BILLHOFER АВТОМАТИЧНА ЛАМИНИРАЩА МАШИНА
• Тип: EK 102-50 / M
• Размер: 102 x 114
• Година: 2003
• Работни часове: 48 195
• Местоположение: Истанбул
ДЕТАЙЛИ:
Автоматичен подавач A-20-P (контрол на двойни листове)
Сепаратор
Ламинирана
Маса за изход
Nsdjw Ta Iyepfx Ab Ielh
Електрически табла
В много добро състояние
Налично веднага
малка обява
Турция
547 km
машина за ламиниране
Nordson Hotmelt laminatorBC 62 Nordson Hotmelt lamination line
Nordson Hotmelt laminatorBC 62 Nordson Hotmelt lamination line
Позвънете
Състояние: генерално рециклиран (използван), Година на производство: 2020, Функционалност: напълно функциониращ, номер на машина/превозно средство: bc 62 hotmelt porous coat nordson lamination line, общо тегло: 22 кг, тип входящ ток: трифазен, обща дължина: 22 мм, обща ширина: 10 мм, обща височина: 7 мм, връзка за сгъстен въздух: 8 греда, работна ширина: 1 675 мм, температура: 250 °C, Оборудване: компресор, Nordson пълна линия за топло лепилна ламинация за технически текстили, хигиена, медицински и автомобилни приложения.
Скорост: 5-350 метра в минута
Грамаж на приложение: 0,85-100 г/м²
Обхват на продуктите: широка гама от възможности за обработка с интегриран 2-цветен флексографски печатащ модул.
Топло лепилна ламинация
Топло лепилна ламинираща машина
Линия за топло лепилна ламинация
Стойка за топло лепилна ламинация
Стойка за топло лепилно покритие
Линия за топло лепилно покритие
Nordson BC 62 порьозно покритие
Тегло на покритието: 0,85–60 г/м²
Ширина на материала: 1675 мм
Резервоар за разтопена маса bm 200, отопляеми маркучи, апликатор за топло лепило,
Nlsdpjw Rcaasfx Ab Ish
Станция с дозираща зъбна помпа и глава за покритие
• Грамаж на топло лепилото: минимум 0,87 г/м²
• Грамаж на топло лепилото: максимум 60 г/м²
• Топло лепила: на основата на SIS/SBS, PSA, EVA, PUR
малка обява
Radom
1 018 km
Автоматична машина за ламиниране
BagelDigifav 520 B2
BagelDigifav 520 B2
Позвънете
Състояние: добро (употребявано), Ламинатор Bagel Digifav 520 B2 - автоматична ламинираща машина
Nlsdjw Ic H Ispfx Ab Ijh
Машината е 100% функционална, в перфектно състояние и готова за производство.
Много малко използвана.
Това е усъвършенствана високопроизводителна машина, предназначена за дигитални печатници.
Производство: Испания.
Технически данни:
Максимален размер на листа: 520 мм x 720 мм
Минимален размер на листа: 220 мм x 220 мм
Минимална плътност: 130 g/m²
Максимална плътност: 350 g/m²
Температура на работа: 80-145°C
Максимална работна скорост: 22 м/мин
Тегло: 750 кг
Захранване: 380V
Допълнително: 6 bar въздух
Стоманен хромиран цилиндър с голям диаметър, пълен с масло за по-голяма работна стабилност.
Пневматичен натиск, разделяне и автоматично подаване от висок стакер.
Регулируема сила на притискане.
Разширяващ вал за поставяне на фолиото, монтиран на накланящо се рамо.
Тъч панел за лесна работа.
Модул за изправяне на листовете.
Маса за приемане на готовия продукт.
Попитайте за продукта.
малка обява
Borken
1 725 km
Машина за ламиниране
VividEasymount EM-1650DH
VividEasymount EM-1650DH
Позвънете
Състояние: много добро (употребяван), Vivid Easymount EM-1650DH
Производител: Vivid Laminating Technologies
Ламинатор Easymount EM-1650DH
Описание:
Продава се професионален ламинатор Easymount EM-1650DH от Vivid Laminating Technologies. Устройството е идеално за печатници, рекламни агенции или графични студиа и осигурява висококачествено двустранно топло ламиниране с ширина до 1650 mm.
Обзор и области на приложение:
Easymount EM-1650DH е мощен, двустранно нагряван ламинатор за големи формати, подходящ за професионални приложения във финално обработване на печат и производство на табели. Перфектен е за:
- Постери, графични разпечатки, табели
- Монтиране върху плоскости
- Pop-up дисплеи
- Винили, лепилни фолиа и апликационни ленти
- Външна реклама и банери
Машината позволява топло и студено ламиниране, както и монтиране и работа с двустранно ламиниране за прецизни резултати.
Специални характеристики и предимства:
- Двустранно топло ламиниране с професионално качество
- Здрава индустриална конструкция за ежедневно ползване
- Идеален за банери, постери, табели, roll-up дисплеи и др.
- Подходящ и за монтаж върху плоскости
- Лесна работа чрез интуитивен дигитален панел
Nlsdpfsw Ebckjx Ab Ioh
- Съвместимост с всички стандартни фолиа на ролка с ядро 3"
- Опционално оборудване (например система за навиване, допълнителни мандели)
Модел: Easymount EM-1650DH
Серийно обозначение: EM-1650
Макс. ширина на фолиото: 1650 mm
Вид модел: DH = Double Hot (нагреваеми горен и долен вал)
Предназначен за: професионално двустранно топло ламиниране
Технически данни:
Показател / Стойност
Скорост на ламиниране: 6 m/min
Ширина на ламиниране: макс. 1650 mm
Макс. дебелина на материала: 25 mm
Диаметър на ролката: 130 mm
Време на загряване: около 20–25 минути
Нагряване на валовете: инфрачервено (вътрешно)
Температурен диапазон: 0–130 °C
Панел за управление: дигитален
Регулиране на натиска: ръчно с индикатор
Ядро на фолиото: 75 mm (3")
Размери (Ш×Д×В): 1990 × 650 × 1255 mm
Захранване: 220/240 V, 32 A, 3200 W
Тегло: 365 kg
Състояние: употребяван / used
Комплект: (вижте снимката)
(Промени и грешки в техническите данни са възможни!)
Доставка: Вземане на място се предпочита, изпращане чрез спедитор – по запитване!
Моля, при допълнителни въпроси се обадете на посочения телефон.
малка обява
Senieji Trakai
1 322 km
Машина за ламиниране
Lamina System Semi automatic laminatorSA1416
Lamina System Semi automatic laminatorSA1416
Позвънете
Състояние: ремонтирано в работилница (използвано), Функционалност: напълно функциониращ, Полуавтоматичен ламиниращ апарат Lamina System SA 1416. В отлично техническо състояние, след цялостна реконструкция. Машината е включена към захранване и може да бъде тествана.
Максимален размер на листа:
ширина: 1400 мм
дължина: 1600 мм
Nodpewz Ev Tefx Ab Iolh
Минимален размер на листа:
ширина: 200 мм
дължина: 350 мм
Горен лист:
130 до 450 г/м2 1 pt = 28,25 г/м2
Долен лист:
от 250 г/м2 до 10 мм (0,39”) 1 pt = 28,25 г/м2
велпапе от 0,6 - 10 мм (0,016” - 0,39”)
Автоматичен захранващ механизъм със системата за непрекъснато подаване на листове.
Машината е изградена върху здрава рамка от анодирани алуминиеви профили.
Ширина (с платформи) - 2350 мм, дължина - 4600 мм.
малка обява
1 Thornes Lane Wharf, Wakefield WF1 5RF, UK
2 322 km
Термична ламинираща машина
KomfiAmiga Thermal Laminator
KomfiAmiga Thermal Laminator
Позвънете
Състояние: много добро (употребяван), Година на производство: 2008, часове на работа: 840 h, Реф:10973. 2008 Komfi Amiga термален ламинатор.
Отлично състояние – САМО 840 работни часа!
Много лесен за употреба, едностранен B2 термо-системен ламинатор за листа.
Оборудван с:
Подавател: Komfi глава с еднократно действие, регулируеми направляващи пластини, сензор за припокриване, въздушен компресор за подаване на сгъстен въздух и вакуум.
Ламиниращ модул: Регулируеми стопери за дебели материали и прозорци, странично регулируем вал, разпределителен валяк за премахване на гънки, IR нагряване, пневматичен натиск.
Разделител и изход: Устройство за изправяне на листата, перфоратор за фолио, валяк с механично задвижване, изходна маса с въздушни дюзи.
Техническа спецификация:
Макс. скорост на ламиниране: 25 м/мин
Nodpfxowzkkpe Ab Iolh
Максимален капацитет на подавателната глава: 8000 листа/час
Минимални размери на листа: 200 × 200 мм
Максимален размер на листа: 560 × 800 мм (или до 1016 мм)
Грамаж на хартията: 115-600 г/м²
Дебелина на хартията: до 0,7 мм (с припокриване >0)
до 1,4 мм (с припокриване)
малка обява
Čestlice
1 162 km
Foliant Gemini C400S
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2010, Година на производство: 2010
Състояние: добро
Конфигурация:
- ръчно зареждане
- автоматично сепариране
- пневматичен притискател
- изходящ транспортьор
Техническа спецификация:
- макс. скорост – 15 м/мин
- зареждане на листове – ръчно
- сепариране на ламинирани листове – автоматично
- дебелина на хартията – 115 – 350 г/м²
- притискател на основните валове – пневматичен
- компресор – стандартен, в рамката на машината
- мин. размер на листовете (ш x д) – 20 x 30 см
- макс. размер на листовете (ш x д) – 38 x 58 см
- макс. производителност – 1200 B3/ч
- регулиране на температурата – 80 – 140°C
Nljdpfx Asww H Dwob Ijh
- време за загряване на вала – 5 мин
малка обява
Čestlice
1 162 km
златеща единица
Foliant
Foliant
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2017, Година на производство: 2017
Състояние: много добро
Спецификации:
- максимален формат: B2
Финиширащ апликатор. Устройство, което позволява използването на специални фолиа, прилепващи само към напечатаните участъци на лист, отпечатан на дигитална печатна машина. Възможност за използване и за постигане на ефект на частично лакиране в комбинация с гланцово прозрачно фолио.
Njdpfx Abeww Higj Ielh
малка обява
Čestlice
1 162 km
машина за ламиниране
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2010, Година на производство: 2010
Състояние: добро
Nodeww Ebhopfx Ab Ielh
Конфигурация:
- автоматична ламинираща машина
- автоматично подаване
- автоматично разделяне
- изходен вибрационен плот
- интегриран компресор
Спецификация:
- минимален формат: 20 см x 30 см
- максимален формат: 38 см x 58 см
- грамаж: 115 – 350 gsm
- налягане – пневматично
- температурна настройка – 80 – 140°C
- загряване – 5 минути
- максимална скорост – 15 м/мин
- максимален капацитет – 1,800 B3 листа/час








































































































































































































