SK25-90L14B
Мотор-редуктор 1,5 kW 57 об / мин
Bauer
SK25-90L14B
Фиксирана цена без ДДС
Състояние
Употребяван
Местоположение
Wiefelstede
Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Производител:
- Bauer
- Модел:
- SK25-90L14B
- Състояние:
- употребяван
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
- Местоположение на продавача:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Германия
- A2342187
- Референтен номер:
- Актуализация:
- последно на 12.06.2024
Описание
Мотор-редуктор, електродвигател, трифазен двигател, електромотор с редуктор
Gijdpfx Anecitlnjmjt
- Обороти: 57 об/мин
- Мощност: 1,5 kW
- Изпълнение: B3
- Диаметър на вала: 30 mm
- Клас на защита: IP 54
- Спирачка
- Размери: 640/240/H230 mm
- Тегло: 41 kg
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Gijdpfx Anecitlnjmjt
- Обороти: 57 об/мин
- Мощност: 1,5 kW
- Изпълнение: B3
- Диаметър на вала: 30 mm
- Клас на защита: IP 54
- Спирачка
- Размери: 640/240/H230 mm
- Тегло: 41 kg
Изпрати запитване
Телефон & Факс
+49 4402 ... обяви
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Wiefelstede
1 737 km
Редукторен мотор 3 kW 5,3 об/мин
Nord GetriebebauSK.63 IEC 100
Nord GetriebebauSK.63 IEC 100
Малка обява
1 737 km
Мотор-редуктор 1,4 kW 50 об / мин
VEMZG3KMRa80G4
VEMZG3KMRa80G4
Редукторен мотор 0,55 kW, 40 об/мин
VEMZG2 BPRE 71 K 4
VEMZG2 BPRE 71 K 4
Зъбен мотор 0.75 kW 40 об / мин
VEBBMRZB71G4MBRB
VEBBMRZB71G4MBRB
Мотор-редуктор 0.75 kW 46 об / мин