BIHLER GRM100 машина за щанцоване и формоване, произведена в Германия. Машината е преработена през 2010 г. от Bihler - обновена със сервомотор, помпа, ново окабеляване, ново управление и др. Оборудвана с 4 формоващи шейни и щанцова станция с налягане 18 тона. Хващащ подаващ механизъм вдясно с изправяща машина. Максимална ширина на лентата: 100 мм. Максимален диаметър на телта: 10 мм. Стандартна максимална дължина на подаване: 250 мм. Максимална работна скорост: около 135 удара в минута. Сервомотор. Управление с тъчскрийн. Въздушен съединител. Тегло: около 6000 кг. Захранване: 400/480 V, 50 Hz.