CompAir D75HSR-10W
Година на производство
2009
Състояние
Употребяван
Местоположение
Rauhenebrach Германия
more Images
CompAir D75HSR-10W
CompAir D75HSR-10W
CompAir D75HSR-10W
CompAir D75HSR-10W
Данни за машината
Обозначение на машината:
Въздушен компресор
Производител:
CompAir
Модел:
D75HSR-10W
Година на производство:
2009
Състояние:
употребяван
Цена и локация
Местоположение:
Karbacher Str. 24, 96181 Untersteinbach Rauhenebrach, Deutschland Германия
Описание
GDLK-003-GK
Въздушен компресор, производител CompAir, модел: D75HSR-10W, 75 kW, вграден компресор 2S7, дебит 11,9 м³/мин, 10 bar, входно налягане 1 bar, 3700 об/мин, год. 2009