Desoutter SH1200-LR215-S90-A13S
EXW VB без ДДС
Година на производство
2011
Състояние
Нов (напълно функциониращ)
Местоположение
Германия Германия
more Images
Данни за машината
Обозначение на машината:
Пневматично изключване на ъглов ключ
Производител:
Desoutter
Модел:
SH1200-LR215-S90-A13S
Номер на машината:
Година на производство:
2011
Състояние:
нов
Функционалност:
напълно функциониращ
Цена и локация
EXW VB без ДДС
Местоположение:
D - Bayern Германия
Описание
От нашия демонстрационен инвентар с инструменти, проверен и напълно изправен:
с изключващ съединител
с лостово стартиране
Изход: 1/2" квадрат
Въртящ момент: 70 до 120 Nm
Дължина: 590 mm
Gbedpev In Dbsfx Anmjl
Височина на главата (от корпуса до квадрата): 69,5 mm