Festo DC-50-500-PPV
Фиксирана цена без ДДС
Състояние
Употребяван
Местоположение
Wiefelstede Германия
more Images
Festo DC-50-500-PPV
Festo DC-50-500-PPV
Festo DC-50-500-PPV
Festo DC-50-500-PPV
Данни за машината
Обозначение на машината:
Пневматичен цилиндър
Производител:
Festo
Модел:
DC-50-500-PPV
Състояние:
употребяван
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
Местоположение на продавача:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Германия Германия
Описание
Пневматичен цилиндър, въздушен цилиндър, стандартен цилиндър, заключващ цилиндър
Giedpsdk I Tyefx Aaist
- Производител: Festo
- Модел: DC-50-500-PPV
- Бутало: Ø 50 mm
- Ход: 500 mm
- Налягане: макс. 12 bar