EMME-AS-60-M-LS-AM 2089731 M4
Линейно задвижване
Festo
EMME-AS-60-M-LS-AM 2089731 M4
Състояние
Употребяван
Местоположение
Brieselang
Данни за машината
Цена и локация
- Местоположение:
- Gewerbering 27, 14656 Brieselang, Deutschland
Описание
1,5 Nm, 1,8 A, 360 V, 3.000 об/мин, IP 21
Gijdpfxelqxbpj Aaijt
Има налични 7 броя.
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Gijdpfxelqxbpj Aaijt
Има налични 7 броя.
Доставчик
Забележка: Регистрирайте се безплатно или влезте, за да получите достъп до цялата информация.
Регистриран от: 2008
41 Обяви онлайн
Изпрати запитване
Телефон & Факс
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Wiesbaden
1 553 km
Мулти шпиндела бормашина & потупване главата
nicht ersichtlichDH.10.455
nicht ersichtlichDH.10.455
Малка обява
Tata
784 km
Индустриален робот FANUC Arc Mate 100i Be
Fanuc Arc Mate 100iBE
Luckenwalde
1 392 km
⭐Електрическа пещ за прахово боядисване | 4,8 м | 60 kW |⭐
ProtonMATOVENB-151848
ProtonMATOVENB-151848
Trenčianske Stankovce
894 km
SEPRO SUCCESS 7 (2013) Линеен робот 1000 мм, товароносимост 3 кг
SEPROSUCCESS 7
SEPROSUCCESS 7
Wiefelstede
Ролки за транспортни ленти Транспортни ролки
StahlØ 80 x 800 mm mit Kettenrad