E030ZM50479
Хидравличен цилиндър
GSL German Standard Lift
E030ZM50479
Фиксирана цена без ДДС
Състояние
Употребяван
Местоположение
Wiefelstede
Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Хидравличен цилиндър
- Производител:
- GSL German Standard Lift
- Модел:
- E030ZM50479
- Състояние:
- добро (употребявано)
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
- Местоположение:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A1799138
- Референтен номер:
- Актуализация:
- последно на 19.01.2026
Описание
Хидравличен цилиндър, поддържащ цилиндър, хидравличен бутало, натиск бутало
- Цилиндър: Ø 50 mm
- Бутална щанга: Ø 30 mm
- Външен диаметър на тръбата: mm
- Ход: 470 mm
- Обща дължина в прибрано положение: 615 mm
- Идеален за изграждане на хидравлична преса
Gjdpfx Ajb A R Ucsaijit
- Наличност: 1 брой
- Цена: за брой
- Тегло: 7 кг/брой
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
- Цилиндър: Ø 50 mm
- Бутална щанга: Ø 30 mm
- Ход: 470 mm
Gjdpfx Ajb A R Ucsaijit
- Наличност: 1 брой
- Цена: за брой
- Тегло: 7 кг/брой
Изпрати запитване
Телефон & Факс
+49 4402 ... обяви
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Wiefelstede
1 737 km
Хидравличен цилиндър
GSL German Standard LiftE030ZM50479 Hub 440 mm
Малка обява
1 737 km
GSL German Standard LiftE030ZM50479 S 49 Hub 480 mm