INDEX B60
Състояние
Употребяван
Местоположение
Германия Германия
more Images
INDEX B60
INDEX B60
INDEX B60
INDEX B60
Данни за машината
Обозначение на машината:
Автоматичен револверен струг
Производител:
INDEX
Модел:
B60
Състояние:
употребяван
Цена и локация
Местоположение:
, Германия Германия
Описание
Технически детайли:
Отвор на шпиндела: 60 мм
Дължина на струга: 45 мм
Максимален диаметър за струговане: 56 мм
Максимална дълбочина на пробиване: 70 мм
Обороти: 48 - 1500 (шпиндел) об/мин
Инструментален револвер - брой станции: 8
Обща необходима мощност: 5,5 kW
Тегло на машината: приблиз. 2,4 t
Gbjdju Iwyiopfx Anmol
Необходима площ: приблиз. Д:2,1x1,0x1,8 m
Кривошипно управляван струг автомат по шаблон.
Заготовката се стяга чрез опън патронник.
Револверна глава: дисков револвер Hahn&Tessky Esslingen, ход на инструмента 80 мм, настройка 36 мм, разстояние патронник/револверна глава мин./макс.: 72/188 мм
2 броя стругови супорта, работен ход 45 мм
2 броя отрезни супорта, работен ход приблиз. 40 мм