CBR 730 L1850
Manitou CBR 730 L1850
Година на производство
2020
Състояние
Употребяван (напълно функциониращ)
Местоположение
Crailsheim Германия
CBR 730 L1850 Manitou CBR 730 L1850
more Images
Manitou CBR 730 L1850
Manitou CBR 730 L1850
Данни за машината
Обозначение на машината:
CBR 730 L1850
Производител:
Manitou
Модел:
CBR 730 L1850
Година на производство:
2020
Състояние:
употребяван
Функционалност:
напълно функциониращ
Цена и локация
наем:
възможно е
Местоположение:
Crailsheim Германия
Позвънете
Технически детайли
Общо тегло:
330 кг
Обща височина:
790 мм
Обща дължина:
1 000 мм
Обща ширина:
1 850 мм