Ребровъчна машина ETB 40Metal Technics Polska
ETB 40
Ребровъчна машина ETB 40
Metal Technics Polska
ETB 40
EXW Фиксирана цена без ДДС
4 525 €
Година на производство
2026
Състояние
Нов
(напълно функциониращ)
Местоположение
Sokołów Podlaski 

Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Ребровъчна машина ETB 40
- Производител:
- Metal Technics Polska
- Модел:
- ETB 40
- Година на производство:
- 2026
- Състояние:
- нов
- Функционалност:
- напълно функциониращ
Цена и локация
EXW Фиксирана цена без ДДС
4 525 €
- Местоположение:
- Fabryczna 1, 08-300 Sokołów Podlaski, Polska

Позвънете
Детайли за офертата
- ID на обявата:
- A22298677
- Актуализация:
- последно на 09.07.2026
Описание
# Машина за огъване ETB 40 – Metal Technics Polska
## Професионална машина за огъване за обработка на ламарини
Машината за огъване ETB 40 е разработена за изработване на огъвания, кантове, гънки, ребра за усилване и други операции по формоване на ламарини. Благодарение на своята стабилна конструкция, висока прецизност и голям избор от сменяеми ролки за огъване, тя е идеална за работилници, производство на вентилационни системи, обработка на ламарини, както и за промишлени производствени предприятия.
Машината позволява бързо и прецизно производство на повтарящи се профили, като по този начин увеличава производителността и качеството на производството.
## Основни характеристики
* Максимална дебелина на ламарината: 4 мм
* Мощен електромотор с 2,2 kW
* Здрава стоманена конструкция
* Ход: 300 мм
* Прецизно водене на материала
* Подходяща за множество операции по огъване, кантоване и формоване
* Бърза и лесна смяна на ролките
* Идеална за вентилационни системи, производство на резервоари, облицовки на машини и стоманени конструкции
* Висококачествена изработка
* Машината е налична веднага от склад
## Технически данни
* Модел: ETB 40
* Максимална дебелина на ламарината: 4 мм
* Ширина на вала: 165 мм
* Ход: 300 мм
* Скорост на въртене на вала: 15,3 об./мин
* Мощност на мотора: 2,2 kW
* Размери (Д × Ш × В): 1550 × 510 × 1180 мм
* Тегло: 341 кг
## Области на приложение
ETB 40 е изключително подходяща за производството на:
Pedpozkubzsfx Aptjra
* Вентилационни канали и формовани елементи
* Компоненти за климатични системи
* Тръби и резервоари
* Облицовки на машини
* Декоративни елементи от ламарина
* Кантове, огъвания и профили за усилване
* Компоненти за автомобилната промишленост и стоманените конструкции
## Здрава конструкция
Рамката на машината е изработена от здрава стоманена конструкция и осигурява максимална твърдост, прецизност и надеждност дори при интензивна промишлена употреба.
## Лесно управление
Ергономичният дизайн и интуитивното управление позволяват бърза смяна на ролките и лесна адаптация към различни операции по формоване. По този начин ETB 40 е подходяща както за единични поръчки, така и за серийно производство.
## Транспорт и обслужване
Организираме транспорта на нашите машини в рамките на Европа, както и до страни извън Европейския съюз. Транспортните разходи се изчисляват индивидуално в зависимост от мястото на доставка.
Разбира се, възможно е и вземане на машината от нашия склад в Соколов Подласки, Полша.
Предлагаме професионални технически консултации, гаранционно и следгаранционно обслужване, както и дългосрочна техническа поддръжка от нашите специалисти.
## Защо Metal Technics Polska?
Metal Technics Polska доставя висококачествени машини за обработка на метали на клиенти в цяла Европа от много години. Предлагаме цялостни услуги – от технически консултации, през транспорт и пускане в експлоатация, до дългосрочно обслужване след продажбата.
За индивидуална оферта или допълнителна информация, моля, свържете се с нашия търговски екип.
Посетете също уебсайта на Metal Technics Polska, където можете да намерите пълната ни гама от машини за обработка на ламарина, както и актуални оферти и новости.
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
## Професионална машина за огъване за обработка на ламарини
Машината за огъване ETB 40 е разработена за изработване на огъвания, кантове, гънки, ребра за усилване и други операции по формоване на ламарини. Благодарение на своята стабилна конструкция, висока прецизност и голям избор от сменяеми ролки за огъване, тя е идеална за работилници, производство на вентилационни системи, обработка на ламарини, както и за промишлени производствени предприятия.
Машината позволява бързо и прецизно производство на повтарящи се профили, като по този начин увеличава производителността и качеството на производството.
## Основни характеристики
* Максимална дебелина на ламарината: 4 мм
* Мощен електромотор с 2,2 kW
* Здрава стоманена конструкция
* Ход: 300 мм
* Прецизно водене на материала
* Подходяща за множество операции по огъване, кантоване и формоване
* Бърза и лесна смяна на ролките
* Идеална за вентилационни системи, производство на резервоари, облицовки на машини и стоманени конструкции
* Висококачествена изработка
* Машината е налична веднага от склад
## Технически данни
* Модел: ETB 40
* Максимална дебелина на ламарината: 4 мм
* Ширина на вала: 165 мм
* Ход: 300 мм
* Скорост на въртене на вала: 15,3 об./мин
* Мощност на мотора: 2,2 kW
* Размери (Д × Ш × В): 1550 × 510 × 1180 мм
* Тегло: 341 кг
## Области на приложение
ETB 40 е изключително подходяща за производството на:
Pedpozkubzsfx Aptjra
* Вентилационни канали и формовани елементи
* Компоненти за климатични системи
* Тръби и резервоари
* Облицовки на машини
* Декоративни елементи от ламарина
* Кантове, огъвания и профили за усилване
* Компоненти за автомобилната промишленост и стоманените конструкции
## Здрава конструкция
Рамката на машината е изработена от здрава стоманена конструкция и осигурява максимална твърдост, прецизност и надеждност дори при интензивна промишлена употреба.
## Лесно управление
Ергономичният дизайн и интуитивното управление позволяват бърза смяна на ролките и лесна адаптация към различни операции по формоване. По този начин ETB 40 е подходяща както за единични поръчки, така и за серийно производство.
## Транспорт и обслужване
Организираме транспорта на нашите машини в рамките на Европа, както и до страни извън Европейския съюз. Транспортните разходи се изчисляват индивидуално в зависимост от мястото на доставка.
Разбира се, възможно е и вземане на машината от нашия склад в Соколов Подласки, Полша.
Предлагаме професионални технически консултации, гаранционно и следгаранционно обслужване, както и дългосрочна техническа поддръжка от нашите специалисти.
## Защо Metal Technics Polska?
Metal Technics Polska доставя висококачествени машини за обработка на метали на клиенти в цяла Европа от много години. Предлагаме цялостни услуги – от технически консултации, през транспорт и пускане в експлоатация, до дългосрочно обслужване след продажбата.
За индивидуална оферта или допълнителна информация, моля, свържете се с нашия търговски екип.
Посетете също уебсайта на Metal Technics Polska, където можете да намерите пълната ни гама от машини за обработка на ламарина, както и актуални оферти и новости.
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Доставчик
Забележка: Регистрирайте се безплатно или влезте, за да получите достъп до цялата информация.
Регистриран от: 2026
64 Обяви онлайн
Изпрати запитване
Телефон & Факс
+48 733 7... обяви
Вашата обява беше успешно изтрита
Възникна грешка








