Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
Година на производство
2018
Състояние
Употребяван
Местоположение
Германия Германия
more Images
Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
Nutek NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
Данни за машината
Обозначение на машината:
Ротатор на печатни платки
Производител:
Nutek
Модел:
NTM 0410 TXL-1000-1 (P)
Година на производство:
2018
Състояние:
готов за употреба (използван)
Цена и локация
Местоположение:
Deutschland Германия
Референтен номер:
INNO29123
Актуализация:
Описание
Предлага се въртяща станция за печатни платки Nutek с пневматичен механизъм за повдигане и въртене, предназначена за полупроводниковата индустрия. Транспортна височина: 950 mm, регулиране на транспортната височина: +/-25 mm, диапазон на скоростта на лентата: 2 м-14 м/мин, поддръжка на ръбовете на печатните платки: 3 mm, свободно пространство за компоненти (в режим Bypass) горе/долу: 30 mm/30 mm, диапазон на дължината на печатните платки: 80 mm-460 mm, диапазон на ширината: 75 mm-460 mm, размери на машината (Д/Ш/В): приблизително 1000 mm/900 mm/1100 mm, тегло: около 150 кг. Налична е документация. Оглед на място е възможен.