Okuma VTM-2000YB
Година на производство
2024
Състояние
Употребяван (напълно функциониращ)
Местоположение
Sankt Egidien Германия
CNC стругово-фрезови център Okuma VTM-2000YB
more Images
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Данни за машината
Обозначение на машината:
CNC стругово-фрезови център
Производител:
Okuma
Модел:
VTM-2000YB
Година на производство:
2024
Състояние:
почти като нов (употребяван)
Функционалност:
напълно функциониращ
Цена и локация
Местоположение:
Lobsdorfer Straße 8, 09356 Kuhschnappel, Deutschland Германия
Описание
максимален диаметър на въртене: 2000 мм
максимална дължина на въртене: 1400 мм
управление: Okuma OSP - P300 SA
Gbjdpfjywg Aajx Anmel
максимални размери на детайла: 2000 мм x 1400 мм
лицева плоча: 2000 мм
C-ос позиционируема на 0,001°
инструментален шпиндел, преместване по X/Y/Z и индексируем по B
B-ос, завъртаща се на 150°
ход на Y-оста: 1600 мм (+/- 800 мм)