OSAMA S2R 1300
VB без ДДС
Година на производство
2021
Състояние
Употребяван
Местоположение
Германия Германия
more Images
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
Данни за машината
Обозначение на машината:
машина за нанасяне на лепило
Производител:
OSAMA
Модел:
S2R 1300
Година на производство:
2021
Състояние:
употребяван
Цена и локация
VB без ДДС
Местоположение:
D - Hessen Германия
Референтен номер:
ISS20250305-5247
Актуализация:
Описание
Употребявана машина
Оборудване и технически данни:
Хомогенно ДОЗИРАНЕ на лепилото благодарение на регулируеми разпределителни тави.
ЕЛЕКТРОИНСТАЛАЦИЯ: напълно запечатана съобразно европейските стандарти, с бутони за управление, 24 V напрежение.
Технически данни:
Работна ширина: 1300 mm
Работна височина: 100 mm
Диаметър на валовете за нанасяне: 185 mm
Скорост на подаване: 18 m/min
Двигател: 0,37 kW
Височина на работната повърхност: 800 mm
Размери: дължина 780 mm, ширина 2000 mm, височина 1350 mm