Rogi WFM1500A
Състояние
Нов
Местоположение
Mierlo Нидерландия
more Images
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Данни за машината
Обозначение на машината:
Машина за огъване на въртящи се колела
Производител:
Rogi
Модел:
WFM1500A
Състояние:
нов
Цена и локация
Местоположение:
Mierlo Нидерландия
Описание
Горен и долен нож в сегменти, изваждаеми
ПНЕВМАТИЧЕН ЦИЛИНДЪР!!!
Макс. огъващ капацитет по цялата работна дължина ----- 1,5 мм
Макс. работна дължина ----- 1500 мм
Gbodpfx Anoga T A Somsl
Макс. отваряща ширина ----- 43 мм
Ширина на пръстите ----- 25 | 30 | 35 | 40 | 45 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 2x 250 | 275 мм
Тегло ----- 450 кг
Ширина ----- 1820 мм
Дълбочина ----- 850 мм
Височина ----- 1175 мм