SCHNEIDER UNM-410-10-50-W
Фиксирана цена без ДДС
Година на производство
2025
Състояние
Нов
Местоположение
Leipzig Германия
more Images
SCHNEIDER UNM-410-10-50-W
Данни за машината
Обозначение на машината:
Компресор
Производител:
SCHNEIDER
Модел:
UNM-410-10-50-W
Година на производство:
2025
Състояние:
нов
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
Местоположение:
Leipzig Германия
Описание
Размери (Д/Ш/В): 820x410x810 мм
Тегло: 64 кг
Обща мощност: 2,2 kW
Компресор: UNM-410-10-50-W
- Налягане: 10 bar
- Дебит на засмукване: 410 л/мин
- Дебит на пълнене: 295 л/мин
- Задвижваща мощност: 2,2 kW
- Напрежение: 230 V
- Обем на съда: 50 л
- Тегло: 64 кг
- Ниво на шум: 96 dB(A)
- Размери (ШxДxВ): 820x410x810 мм