Transnorm TS1600-090
Година на производство
2020
Състояние
Употребяван (напълно функциониращ)
Местоположение
Krefeld Германия
Конвейер с извит колан, завой 90 градуса Transnorm TS1600-090
more Images
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Данни за машината
Обозначение на машината:
Конвейер с извит колан, завой 90 градуса
Производител:
Transnorm
Модел:
TS1600-090
Година на производство:
2020
Състояние:
употребяван
Функционалност:
напълно функциониращ
Цена и локация
Местоположение:
Keutmannstr. 261, 47800 Krefeld, Deutschland Германия
Позвънете
Технически детайли
Производител на двигатели:
SEW
Оборудване:
Налична е табела с данни, документация / ръководство
Описание
Производител: Transnorm
Състояние: използван
Модел/Тип: TS 1600-090/90 градуса
Обща външна дължина: около 1850 мм
Обща вътрешна дължина: около 760 мм
Размери: RN: 600, BN: 600, WN: 60 градуса
Ширина на лентата: около 600 мм
Тип лента: лента с текстилна вложка
Включва странично водене с височина 200 мм
Включва SEW мотор с Movimot изпълнение 1,1 kW, 2900/504 об./мин.