DUS 560 ti
Струг - с циклично управление
VDF Böhringer
DUS 560 ti
FCA Фиксирана цена без ДДС
Година на производство
1999
Състояние
Употребяван
(напълно функциониращ)
Местоположение
Sankt Leon-Rot
Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Струг - с циклично управление
- Производител:
- VDF Böhringer
- Модел:
- DUS 560 ti
- Година на производство:
- 1999
- Състояние:
- добро (употребявано)
- Функционалност:
- напълно функциониращ
Цена и локация
FCA Фиксирана цена без ДДС
- Местоположение:
- Lanzstraße 6, 68789 St. Leon-Rot, Deutschland
Описание
Машината е пребоядисана през 2014 г. в бяло (по нареждане на SIEMENS ENERGY).
Технически данни
Работна зона
Максимален диаметър на завъртане над леглото: 570 mm
Максимален диаметър на завъртане над супорта: 365 mm
Максимална дължина на завъртане: 1500 mm!
Височина на центъра над равната призма: 280 mm
Максимално тегло на детайла: 400 / 1000 kg
Максимална дължина на стягане на детайла: 1300 mm
Работен шпиндел
Шпинделова глава съгласно DIN 55027, размер 8, вътрешен конус 70
Отвор на шпиндела: Ø 62 mm
Диаметър на шпиндела в предния лагер: 100 mm
Дълбочина на шпинделовия проход: 200 mm
Максимален размер на патронника: Ø 315 mm
Максимален диаметър на планшайбата: Ø 560 mm
Максимален въртящ момент: 1800 Nm
Супорт – ходове
Надлъжен ход (ос Z): 1160 mm
Напречен ход (ос X): 345 mm
Инструментална система Parat-3
Сечение на държача на инструмента DIN 770 (hxb): 32 × 25
Задглавник
Ръчно преместване на задглавника
Конус на втулката: MK5
Диаметър на втулката: 80 mm
Изместване на втулката: 190 mm
Оборудване / Специални устройства
Управление: SINUMERIK 810 D
32-битов процесор, цифрово управление
ManualTurn с циклична поддръжка
Дисплей: 10.4’’ цветен LCD
3-челюстен патронник Ø 315 mm
Планшайба Ø 350 mm (до Ø 560 mm при тънки дискове)
Радиусно струговане
Супорт: револверна глава Gr. 3, Parat 4 позиции, ръчно завъртаема на 4 × 90°
Транспортьор за стружки Bürener Maschinenfabr
Особено подходяща за: Вижте производствения спектър
Guodpfx Aaex Ahx Doisb
Циклова струг DUS560TI (APL 11301)
Включени аксесоари:
– Комбиниран 4-челюстен патронник Wescott с монтажен комплект челюсти
– Монтиран държач за инструменти (Tripan) без инструменти и патронници
– Една неподвижна люнетка
– Транспортьор за стружки с емулсионен резервоар и вградена помпа
Машината е в експлоатация
В момента няма съществени дефекти или ограничения при използването
Инструкция за работа е налична
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Технически данни
Работна зона
Работен шпиндел
Отвор на шпиндела: Ø 62 mm
Супорт – ходове
Надлъжен ход (ос Z): 1160 mm
Напречен ход (ос X): 345 mm
Инструментална система Parat-3
Задглавник
Конус на втулката: MK5
Диаметър на втулката: 80 mm
Изместване на втулката: 190 mm
Управление: SINUMERIK 810 D
Дисплей: 10.4’’ цветен LCD
3-челюстен патронник Ø 315 mm