WINTER FS315-3200 DELUXE
Фиксирана цена без ДДС
Година на производство
2025
Състояние
Нов
Местоположение
Leipzig Германия
more Images
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
Данни за машината
Обозначение на машината:
Плъзгащ се трион за маса
Производител:
WINTER
Модел:
FS315-3200 DELUXE
Година на производство:
2025
Състояние:
нов
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
Местоположение:
Leipzig Германия
Описание
Размери (д/ш/в) 6800x3350x1500 мм
Тегло: 700 кг
Обща необходима мощност: 5 kW
- Дължина на рязане: 3200 мм
- Ширина на рязане: 1250 мм
- Височина на рязане при 90°: 102 мм
- Височина на рязане при 45°: 72 мм
- Ъгъл на накланяне на диска: 45°
- Макс. диаметър на главния диск: 315 мм
- Диаметър на предрежещия диск: 120 x 20 мм
Gedpfxjvz E Hgo Anmsbl
- Главен мотор: 4,0 kW / 400 V
- Мотор на предрежещия агрегат: 0,55 PS
- Ширина на плъзгащата маса: 380 мм
- Необходима площ: Д=6800, Ш=3350, В=1500 мм
- Транспортни размери: Д=2300, Ш=1080, В=1150 мм; Д=3350, Ш=470, В=270 мм