KPU6500AR
Мостовиден CNC фрезови машини с двойна колона
Zayer
KPU6500AR
Година на производство
2001
Състояние
Употребяван
Местоположение
Albano Sant'Alessandro
Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Производител:
- Zayer
- Модел:
- KPU6500AR
- Година на производство:
- 2001
- Състояние:
- готов за употреба (използван)
Цена и локация
- Местоположение:
- Via Calipari, 6, 24061 Albano S. Alessandro, Italy
Описание
Технически характеристики на този портален фрезови център
Модел: KPU-5000 AR
Управление: HEIDENHAIN TNC-430 (ЦПУ)
Работна маса: 6.500 x 1.800 mm
Ход по X-ос: 6.500 mm
Ход по Y-ос: 3.050 + 873 mm
Ход по Z-ос: 1.250 mm
Разстояние между колоните: 2.450 mm
Максимална височина между шпиндела и масата със сферична глава: 1.565 mm
Максимална височина между шпиндела и масата с 45° глава във вертикално положение: 1.574 mm
Бързи ходове (X, Y, Z): 25.000 mm/min
Максимален работен ход: 15.000 mm/min
Глави:
- Автоматична 45° глава (A-ос/B-ос, 360.000 позиции) – ВКЛЮЧЕНА
- Сферично ротационна глава – ВКЛЮЧЕНА
Тип опашка: ISO-50 – DIN 69871
Директна изходяща глава – ВКЛЮЧЕНА
Godpeyxv Unjfx Anmebl
Главен двигател: 37 kW
Степени на обороти: 2
Ръчна смяна на глава – ВКЛЮЧЕНА
Прибираща се автоматична опора за 45° глава отдясно – ВКЛЮЧЕНА
Прибираща се автоматична опора за директна изходяща глава отдясно – ВКЛЮЧЕНА
Ethernet връзка – ВКЛЮЧЕНА
Двоен транспортьор за стружки – ВКЛЮЧЕН, по един от всяка страна на машината
Резервоар за масло 1000 l с филтърна хартия и магнитен сепаратор – ВКЛЮЧЕН
Вътрешно охлаждане 20 Bar – ВКЛЮЧЕНО
Външно охлаждане 10 Bar – ВКЛЮЧЕНО
Автоматична смяна на инструментите – ВКЛЮЧЕНА
Брой позиции в магазина за инструменти: 60
3D ROT функция на ЦПУ – ВКЛЮЧЕНА
Други:
Позиционираща точност: 0,010 mm
Повтаряема точност: 0,005 mm
Ръчно колело: HEIDENHAIN HR-410
Максимално допустимо тегло върху масата: 20.000 kg
Тегло на машината: 52.000 kg
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Модел: KPU-5000 AR
Работна маса: 6.500 x 1.800 mm
Ход по X-ос: 6.500 mm
Ход по Y-ос: 3.050 + 873 mm
Ход по Z-ос: 1.250 mm
Глави:
Тип опашка: ISO-50 – DIN 69871
Godpeyxv Unjfx Anmebl
Главен двигател: 37 kW
Степени на обороти: 2
Ethernet връзка – ВКЛЮЧЕНА
Други:
Повтаряема точност: 0,005 mm
Доставчик
Забележка: Регистрирайте се безплатно или влезте, за да получите достъп до цялата информация.
5 Обяви онлайн
Изпрати запитване
Телефон & Факс
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Albano Sant'Alessandro
1 295 km
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Малка обява
Bühl
1 497 km
Фрезова машина за легло - Universal
SHWUF 5
SHWUF 5
Германия
Индекс C200
IndexC200
IndexC200
Германия
Индустриален робот Робот
Kuka KUKAKR210 R3100 ultra mit 4,5m Linearachse
Фреза за разстъргване на плочи - хоризонтална
UNIONBFP 130/6
UNIONBFP 130/6
Willroth
OkumaLT 200-M
OkumaLT 200-M
Leipzig
Графитови уплътнения
unbekanntverschiedene
unbekanntverschiedene
Lontzen
OkumaMULTUS B400-C
OkumaMULTUS B400-C
Ellwangen (Jagst)
Строгофрезова машина с подвижна стойка X = 4 000 мм