AGATHON 150 SL2 Центровъчно-шлифова машина без център
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
Работен шлайфдиск:
Диаметър: 150 мм
Ширина: 50 мм
Отвор: 50 мм
Управляващ диск:
Диаметър: 100 мм
Ширина: 50 мм
Gbsdpfxjr Hdi Ao Anmsl
Отвор: 40 мм
Диаметър на обработваната детайлa:
Минимален: 0,1 мм
Максимален: 12 мм
Макс. дължина при вкопано шлайфане: 49 мм
Тегло: 750 кг
Ел. захранване: 3 x 380 V / 50 Hz
Налягане на сгъстен въздух: 5-6 bar
Габаритни размери:
Машина: 1000 x 500 x 880 мм
Електрически шкаф: 1550 x 540 x 420 мм
Резервоар за охлаждаща течност: 750 x 550 x 700 мм
ОБХВАТ НА ПРЕДЛОЖЕНИЕТО
Включва между другото (изброяването не е окончателно):
Шлифовъчни дискове
Управляващи дискове
Резервен фланец
Мандрел
Шлайф основи
Пълна техническа документация
Точният обхват на офертата е съгласно приложената снимкова галерия.
Не носим отговорност за точността, пълнотата и актуалността на посочената информация.
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
Работен шлайфдиск:
Диаметър: 150 мм
Ширина: 50 мм
Отвор: 50 мм
Управляващ диск:
Диаметър: 100 мм
Ширина: 50 мм
Gbsdpfxjr Hdi Ao Anmsl
Отвор: 40 мм
Минимален: 0,1 мм
Максимален: 12 мм
Тегло: 750 кг
Габаритни размери:
Машина: 1000 x 500 x 880 мм
ОБХВАТ НА ПРЕДЛОЖЕНИЕТО
Шлифовъчни дискове
Управляващи дискове
Резервен фланец
Мандрел
Шлайф основи
Пълна техническа документация
Документи
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Contamine-sur-Arve
1 564 km
Безцентрови шлифовъчни машини
AGATHON150SL2
AGATHON150SL2
Малка обява
Hessisch Lichtenau
1 518 km
CNC 3+2 оси вертикален обработващ център, фрезова машина, VMC, BAZ, 5-осев фрезов център
DECKEL MAHODMU 35 M - SIEMENS 810D mit ShopMill
Contamine-sur-Arve
CNC автоматичен струг
GILDEMEISTERSprint 42 linear
GILDEMEISTERSprint 42 linear
Zuchwil
автоматичен струг
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Jünkerath
Фрезова машина
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V