Alfa Laval IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
EXW Фиксирана цена без ДДС
Година на производство
2017
Състояние
Употребяван (напълно функциониращ)
Местоположение
Prostějov 1 Чешка република
more Images
Данни за машината
Обозначение на машината:
изпарител
Производител:
Alfa Laval
Модел:
IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
Година на производство:
2017
Състояние:
употребяван
Функционалност:
напълно функциониращ
Цена и локация
EXW Фиксирана цена без ДДС
Местоположение:
Позвънете
Технически детайли
Общо тегло:
350 кг
Обща дължина:
4 638 мм
Обща височина:
532 мм
Обща ширина:
1 628 мм
Ламеларно разстояние:
7 мм
Работно налягане:
10 греда
Мощност:
24,5 kW (33,31 к.с.)
Налягане:
10 греда
Описание
Alfa Laval Arctigo ID изпарител / въздушен охладител – 4× EC вентилатора (трифазни) – 2017 г. –
2 броя налични / цената е за 1 бр.
Кратко описание:
Технически характеристики
Параметър Стойност
Модел IDB24-28-CU-W10-AL7.0-2H
Работна среда Саламура / гликолов разтвор
Материал на топлообменника Мед / Алуминий
Брой редове на топлообменника 8
Разстояние между ламелите 7,0 mm
Максимално работно налягане 10 bar
Изпитвателно налягане 14 bar
Диапазон на температурата на топлообменника −60 °C до +110 °C
Препоръчителна работна температура в помещението −40 °C до +20 °C (типично приложение)
Вентилатори 4× EC, трифазни, 400 V AC, 50–60 Hz, ZIEHL-ABEGG
Максимална мощност на вентилаторите 24,5 kW
Gbedpoywctusfx Anmjl
Степен на защита IP54
ICC 10 kA
Електрическо размразяване Инсталирани тръбни нагреватели
Дренаж на кондензат 1½"
Тегло (приблизително) 350 kg
Размери (Д×Ш×В) 4638 × 1628 × 532 mm
Монтажни точки M1, M2: 2000 mm