AMTEC MINI-VFFS 50CF-SHWR
Състояние
Нов (напълно функциониращ)
Местоположение
Reinbek Германия
more Images
AMTEC MINI-VFFS 50CF-SHWR
Данни за машината
Обозначение на машината:
Машина за запълване и запечатване на форми
Производител:
AMTEC
Модел:
MINI-VFFS 50CF-SHWR
Състояние:
нов
Функционалност:
напълно функциониращ
Цена и локация
Местоположение:
Gutenbergstr. 38, 21465 Reinbek, Deutschland Германия
Референтен номер:
GE-VFFSSYS-50GR-SHWR
Актуализация:
последно на 26.09.2025
Описание
Технически данни:
Размер на пакета: Д20-160mm & Ш~22,5mm;
Област на дозиране: 1-100g;
Gsdpfjv Hnzqsx Aaijit
Макс. брой цикли на машината на празен ход: 50 цикъла/минута;
Подходящ фолиен материал: композитно фолио, термосвариваемо;
Захранване: 220V, 50Hz;
Консумирана мощност: 2kW;
Необходим налягане на въздуха: макс. 0,8MPa;
Разход на въздуха: 2m³/ч;
Размери: ~Д800xШ700xВ1800mm;
Тегло: ~280kg.
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Доставчик
Регистриран от: 2006
593 Обяви онлайн
Позвънете
Изпрати запитване
земяus
Германия
Австрия
Швейцария
Съединени американски щати
Обединеното кралство
Франция
Белгия
Испания
Мексико
Италия
Нидерландия
Полша
Руска федерация
Беларус (Република Беларус)
Украйна
Естония
Турция
Нова Зеландия
Ирландия
Чешка република
Дания
Финландия
Швеция
Норвегия
Люксембург
Гърция
Литва
Латвия
Исландия
Португалия
Бразилия
Венецуела
Аржентина
Унгария
Словакия
Румъния
Молдова
Словения
Сърбия
Черна гора
Албания
Хърватия
България
Северна Македония
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Мароко
Индия
Индонезия
Южна Корея
Япония
Тайланд
Малайзия
Виетнам
Китай, Народна република
Тайван
Иран
Бангладеш
Заявката не можа да бъде изпратена. Моля, опитайте отново по-късно.
Телефон & Факс
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
машина за картонени опаковки B  Kartonaufrichter B
more images
Германия Wöllstadt
1 527 km
машина за картонени опаковки B
Kartonaufrichter B
Проверен търговец
Малка обява
Машина за опаковане в тръбни пликове B Impuls Packaging Flowpack VFFS Smart 304 200/420 B
Германия Wöllstadt
1 527 km
Impuls PackagingFlowpack VFFS Smart 304 200/420 B
Проверен търговец
Машина за опаковане в тръбни пликове B Impuls Packaging Flowpack Boxmotion TF 250/120/600 B
Impuls PackagingFlowpack Boxmotion TF 250/120/600 B
Машина за запечатване на вертикална форма GIC Gainsborough Industrial Controls VFB4000
Suffolk
Машина за запечатване на вертикална форма
Вертикална пакетираща машина (шлангбег) Box-Motion BF B  Box-Motion BF 900mm B
Вертикална пакетираща машина (шлангбег) Box-Motion BF B
Box-Motion BF 900mm B