Arburg 320C-600-250 (238)
Година на производство
2008
Състояние
Употребяван
Местоположение
Koszalin Полша
more Images
Arburg 320C-600-250 (238)
Arburg 320C-600-250 (238)
Arburg 320C-600-250 (238)
Arburg 320C-600-250 (238)
Arburg 320C-600-250 (238)
Данни за машината
Обозначение на машината:
Машина за формоване чрез впръскване
Производител:
Arburg
Модел:
320C-600-250 (238)
Година на производство:
2008
Състояние:
много добро (употребяван)
Работни часове:
76 550 h
Цена и локация
Местоположение:
Polczynska 67a, 75-816 Koszalin, Polska Полша
Позвънете
Технически детайли
Сила на затягане:
600 kN
Диаметър на винта:
35 мм
Разстояние между колоните:
320 мм
Работен обем:
144 см³
Налягане на впръскване:
Тегло на инжектиране:
132 g
Минимална височина на матрицата:
200 мм