Обработващ център AWEA AF1250
AWEA AF-1250
Година на производство
2012
Състояние
Употребяван
Местоположение
Düsseldorf Германия
Обработващ център AWEA AF1250 AWEA AF-1250
more Images
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
AWEA AF-1250
Данни за машината
Обозначение на машината:
Обработващ център AWEA AF1250
Производител:
AWEA
Модел:
AF-1250
Година на производство:
2012
Състояние:
употребяван
Работни часове:
33 525 h
Цена и локация
Местоположение:
Fortuna Park, Flinger Broich 203, Halle 7-K, 40235 Düsseldorf, Deutschland Германия
Позвънете
Технически детайли
Разстояние на движение по ост X:
1 250 мм
Ход по оста Y:
620 мм
Ход по оста Z:
620 мм
Производител на контролери:
Heidenhain iTCN 530
Максимално тегло на обработвания детайл:
Ширина на масата:
620 мм
Дължина на масата:
1 350 мм
Общо тегло:
Скорост на шпиндела (мин.):
Дължина на инструмента:
220 мм
Диаметър на инструмента:
150 мм
Тегло на инструмента:
7 g
Референтен номер:
CNC0658
Актуализация:
Описание
CNC контролер: Heidenhain iTCN530
Оси
Y-ос ход мм: 620
Z-ос ход мм: 620
C-ос градуси: 360º (0,001º)
Godpsxlrnbjfx Aaioit
B-ос градуси: ±115 (0,001º)
Работна маса
Размери на масата мм: 1.350 x 620
Вретено
Мощност задвижване на вретеното kW: 22 / 17
Въртящ момент на вретеното Nm: 387 / 466
Инструментална система
Инструментален държач: SK 40
Брой гнезда в магазин за инструменти: 60
Макс. тегло на инструмент кг: 7
Време от инструмент до инструмент сек: 3
Оборудване
Електронно ръчно колело
Сигнална лампа
Датчик за счупване на инструмент
Хартиен лентов филтър
Стружкоотвеждаща транспортьорна лента с вграден стъргалка
RENISHAW OMP 40-2
4-та и 5-та ос Lehmann (ø400 x 40mm x 40kg)
Складова кабина с 54 палетни места Gressel (ø340 x 348mm x 89kg)