BEYELER RH100-3100
Година на производство
1990
Състояние
Употребяван
Местоположение
Германия Германия
more Images
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
Данни за машината
Обозначение на машината:
Натискаща спирачка - хидравлична
Производител:
BEYELER
Модел:
RH100-3100
Година на производство:
1990
Състояние:
употребяван
Цена и локация
Местоположение:
, Германия Германия
Описание
Технически детайли:
Натиск: 100 т
Gbedpfxsu Icdao Anmel
Дължина на огъване: 3100 мм
Разстояние между колоните: 2630 мм
Управление за програмиране: CNC управление CYBELEC
Максимален ход: ок. 215 мм
Гърло: 255 мм
Монтажна височина: 410 мм
Работна скорост: 6,5 мм/сек
Заден ограничител: моторизиран, 500 мм
Размер на масата: 3100 x 60 мм
Работна височина: 890 мм
Захранващо напрежение: 3x380 V / 50 Hz
Обща консумация на мощност: 5,5 kW
Тегло на машината прибл.: 7,9 т
Размери на машината (ДxШxВ): ок. 3,8 x 1,5 x 2,5 m
Заден ограничител 500 мм, ширина 2570 мм; 2 опорни стойки, ръчно преместваеми по цялата ширина