Нова електрическа подопочистваща машина, подочистваща машина DAEWOO модел DAFL50A
Година на производство: 2024 – неизползвана, от складова наличност
Теоретична почистваща площ: 2000 м²/ч
Работна ширина: 510 мм
Почистваща четка: Ø 510 мм
Обороти на четката: 175 об/мин
Ширина на засмукващия лост: 850 мм
Обем на чистата вода: 50 литра
Gbjdpfx Asxr N U Eonmsl
Ниво на шум: 66 dBa
Максимален наклон: 2%
Батерийно напрежение: 24 волта, 100 Ah
- Зарядно устройство 24 волта
- Батерия 24 волта, 100 Ah
- Една почистваща четка
- Два отделни резервоара
- Без собствено задвижване, машината се бута ръчно или се движи чрез четковата система
Дължина на машината: 1200 мм
Ширина на машината: 510 мм
Височина на машината: 1350 мм
Тегло без товар: 160 кг
Нова – оригинално опакована – неизползвана, от складова наличност
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Работна ширина: 510 мм
Почистваща четка: Ø 510 мм
Обороти на четката: 175 об/мин
Gbjdpfx Asxr N U Eonmsl
Ниво на шум: 66 dBa
Максимален наклон: 2%
- Зарядно устройство 24 волта
- Една почистваща четка
- Два отделни резервоара
Дължина на машината: 1200 мм
Ширина на машината: 510 мм
Височина на машината: 1350 мм
Тегло без товар: 160 кг
Изпрати запитване
Телефон & Факс
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Velen
1 723 km
Системи за почистване
DAEWOODAFL 50 A
DAEWOODAFL 50 A
Малка обява
Обединеното кралство
2 308 km
машина за обработка на паста
ITALPASTRF 700 36 5A
ITALPASTRF 700 36 5A