DECKEL S 11 УНИВЕРСАЛНА ИНСТРУМЕНТАЛНА ШЛАЙФМАШИНА
2178 / V, 50 Hz, с CEE щепсел и кабел
!! Оригинална боя !!
! Машината е в състоянието при предаване, по желание на клиента може да бъде реновирана !
Моторно регулиране на височината, аксиално регулиране на шпиндела за шлайфане
Оборудване:
* Делителна глава SK 40 с делителен диск 24 R с монтажни точки за оптика*
* Устройство за отвеждане на прах без прахосмукачка
* Халогенна лампа
* Предпазен капак
* 3 бр. транспортни уши
* 1 комплект технически инструкции за шлайфане
* Ключ за управление, ръководство за употреба, списък с резервни части, електрическа схема
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Шлайф дължина 190 мм
Дължина на детайла - 940 мм
Обороти на шпиндела - безстепенно 2 - 10 000 об./мин.
Електрическа мощност kVA
Gedow U Ehnepfx Aaijit
Задвижваща мощност - шлайф мотор 1,1 kW
Обща необходима мощност 2,2 kW