DMG MORI DMC 1150 V Вертикален обработващ център
CNC: Siemens CELOS
Превключвател на режимите на работа SMARTkey
Година: 2017
Безстепенно програмируеми обороти на шпиндела: 20–24,000 об/мин
Мощност на шпинделния мотор: 24 kW
Безстепенно програмируеми подавателни скорости по оси X, Y, Z до 42,000 мм/мин
Бързо движение по оси X, Y, Z: 42 м/мин
Ход по X-ос: 1,150 мм
Ход по Y-ос: 700 мм
Ход по Z-ос: 550 мм
Размер на масата: 1,460 × 750 мм
Общи размери: 6,185 × 5,421 × 2,910 мм
Транспортни размери: 3,733 × 2,855 × 2,710 мм
Gbsdeyf Im Iepfx Anmol
Аксесоари:
Магазин за 60 инструмента
Транспортьор за стружки
Сонда за инструмент Blum
Сонда за детайл Heidenhain
Ротационна маса за 4-та ос Nikken BZA CNC Z180
Филтър за маслена мъгла
Охладителен агрегат
Промивка през шпиндела
Комплект от 63 инструментални държача HSK
Пистолет за измиване
Екстрактор на маслена мъгла
Пълна документация
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
CNC: Siemens CELOS
Ход по X-ос: 1,150 мм
Ход по Y-ос: 700 мм
Ход по Z-ос: 550 мм
Gbsdeyf Im Iepfx Anmol