NBP-1300A
вертикален CNC обработващ център
Feeler
NBP-1300A
Година на производство
2012
Състояние
Употребяван
Местоположение
Jasło
Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Производител:
- Feeler
- Модел:
- NBP-1300A
- Година на производство:
- 2012
- Състояние:
- употребяван
Цена и локация
- Местоположение:
- Towarowa 29, 38-200 Jaslo, Polska
Описание
Feeler NBP 1300A
Gsdpfxoww Inds Aaieit
Ход по ос X – 1300 mm
Ход по ос Y – 610 mm
Ход по ос Z – 600 mm
Маса – 1500x600 mm
BT40
Охлаждане през шпиндела
Управление Heidenhain TNC 530
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Gsdpfxoww Inds Aaieit
Ход по ос X – 1300 mm
Ход по ос Y – 610 mm
Ход по ос Z – 600 mm
Маса – 1500x600 mm
BT40
Охлаждане през шпиндела
Управление Heidenhain TNC 530
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Metzingen
1 413 km
Машина за отстраняване на зауствания от листов метал
ERNSTEM 5 N/II/L + 2 B/1400
ERNSTEM 5 N/II/L + 2 B/1400
Малка обява
Częstochowa
1 019 km
Робот за заваряване
OKIOAB6-C1400
OKIOAB6-C1400
Gondelsheim
кран небесен, мостов кран за халета, релса 14260 мм
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Jünkerath
Фрезова машина
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V