Машина за обрязване и кантиране на вратиFERWOOD CUSTOMIZED
FW-SB DOORFLEX U-LINE
Машина за обрязване и кантиране на врати
FERWOOD CUSTOMIZED
FW-SB DOORFLEX U-LINE
Състояние
Употребяван
Местоположение
Италия 

Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Машина за обрязване и кантиране на врати
- Производител:
- FERWOOD CUSTOMIZED
- Модел:
- FW-SB DOORFLEX U-LINE
- Номер на машината:
- 007901
- Състояние:
- употребяван
Цена и локация
- Местоположение:
- Italy

Позвънете
Детайли за офертата
- ID на обявата:
- A22620192
- Референтен номер:
- 007901
- Актуализация:
- последно на 27.08.2026
Описание
Позиция 1: Подаващо устройство FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Позиция 2: Въвеждащо устройство FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Позиция 3: Машина за кантиране на ръбовете на врати, партида 1, FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Позиция 4: Трансфер FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Позиция 5: Въвеждащо устройство FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Nlsdpfx Acszwmbas Nef
Позиция 6: Едностранна машина за кантиране FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Позиция 7: Изходящо устройство FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Позиция 2: Въвеждащо устройство FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Позиция 3: Машина за кантиране на ръбовете на врати, партида 1, FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Позиция 4: Трансфер FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Позиция 5: Въвеждащо устройство FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Nlsdpfx Acszwmbas Nef
Позиция 6: Едностранна машина за кантиране FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Позиция 7: Изходящо устройство FERWOOD CUSTOMIZED-FW-SB DOORFLEX U-LINE
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Документи
Вашата обява беше успешно изтрита
Възникна грешка







































































