HANGCHA CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
Фиксирана цена без ДДС
Година на производство
2023
Състояние
Употребяван
Местоположение
Legden Германия
more Images
Данни за машината
Обозначение на машината:
Челен мотокар
Производител:
HANGCHA
Модел:
CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
Година на производство:
2023
Състояние:
употребяван
Работни часове:
70 h
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
Местоположение на продавача:
Industriestr. 2, 48739 Legden, Германия Германия
Позвънете
Технически детайли
Товароносимост:
Височина на повдигане:
5 000 мм
Тип гориво:
електрически
Строителна височина:
2 366 мм
Оборудване:
предпазител за глава
* Център на натоварване: 500 мм
* Свободно повдигане: 1.595 мм
* Задвижване: Електрическо
* Вилични зъби ДxШxВ: 1.220 x 100 x 45 мм
* Ширина на виличния носач: 1.038 мм
* Батерия: 80 / 202 VAh
* Мощност на задвижващия мотор: 11 kW
* Мощност на повдигащия мотор: 21 kW