HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
Състояние
Употребяван
Местоположение
Brügg Швейцария
5-осен обработващ център HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
more Images
YouTube video
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000
Данни за машината
Обозначение на машината:
5-осен обработващ център
Производител:
HEDELIUS
Модел:
RS 60 MAGNUM-2000
Състояние:
употребяван
Цена и локация
Местоположение на продавача:
Industriestrasse 22, 2555 Brügg, Швейцария Швейцария
Описание
HEDELIUS RS 60 MAGNUM-2000 е 5-осен обработващ център, проектиран за прецизна обработка, висока точност и надеждност. Работни параметри: маса 1.200 x 600 мм (Ø 680 мм), макс. тегло на детайла 300 кг; ходове X 2.000 мм, Y 620 мм, Z 520 мм, въртящ ъгъл A +15 / -95°. Технически данни: шпиндел SK40, 50–12.000 об/мин, въртящ момент 121 Nm; подаване 0–45 мм/мин, бърз ход 45 м/мин, сила на подаване 7 kN; захранване 3x400 V 50 Hz, обща мощност 25 kVA; тегло на машината ≈11.000 кг, размери 5.400 x 4.300 x 3.000 мм; смяна на инструмент 3 сек, макс. Ø на инструмент 80 мм, дължина 330 мм, тегло 8 кг. Оборудване: инструментален магазин с 56 места, охладителна система 1.250 л, високо налягане 80 bar, Renishaw пробник, стружкоотделител, система за абсорбиране на маслени пари, климатизация на електрическия шкаф, пълно покритие. Позволява постигане на тесни толеранси; подходящ за автомобилна индустрия, авиация, медицинска техника, часовникарство и машиностроене.