HISWeld HIS28V33015 - Aktion
Фиксирана цена без ДДС
Състояние
Нов
Местоположение
Австрия Австрия
more Images
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
Данни за машината
Обозначение на машината:
Заваръчна маса
Производител:
HISWeld
Модел:
HIS28V33015 - Aktion
Състояние:
нов
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
Местоположение:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Австрия
Описание
Състояние: ново
Време за доставка: приблизително 2 - 4 седмици от поръчката
Работна площ: 3000 x 1500 мм
Височина на масата: 850 мм
Товароносимост: 8 000 кг
Височина на страничните греди: 200 мм
Отвор (диаметър): 28 мм
Gijdpswiricofx Aaiet
* Напълно фрезована работна плоча 25 мм от S355J2+N с висока точност (+/- 0,05 мм), заоблени ръбове и отвори
* Оразмерителна решетка: 100 x 100 мм
* Различни видове крака: стандартни, регулируеми по височина и с колела
* Обикалящи странични греди с височина 200 мм, с триредова конфигурация на отворите (отгоре/отдолу на 50 мм разстояние)