MA 132S38-2A
Електродвигател 7,5 кВт 2880 об / мин
IAEA
MA 132S38-2A
Фиксирана цена без ДДС
Състояние
Употребяван
Местоположение
Wiefelstede
- Производител:
- IAEA
- Модел:
- MA 132S38-2A
- Състояние:
- добро (употребявано)
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
- Местоположение:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A2463784
- Референтен номер:
- Актуализация:
Описание
Трифазен електродвигател, електромотор
- Мощност: 7,5 kW
Gbsdpocnhbksfx Anmol
- Вал: Ø 38 mm
- Конструкция: B3
- Клас на защита: IP 44
- Цена: за брой
- Наличност: 3 броя
- Размери: 430/260/H310 mm
- Тегло: 56,2 kg
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
- Мощност: 7,5 kW
Gbsdpocnhbksfx Anmol
- Вал: Ø 38 mm
- Конструкция: B3
- Клас на защита: IP 44
- Цена: за брой
- Наличност: 3 броя
- Размери: 430/260/H310 mm
- Тегло: 56,2 kg
Изпрати запитване
Телефон & Факс
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Tatabánya
771 km
Балировачка
FolienpresseMBT MV-250 S (1560)
Малка обява
Ennepetal
1 669 km