IMSA MF1000BB
Състояние
Употребяван (напълно функциониращ)
Местоположение
Torbole Casaglia Италия
more Images
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
Данни за машината
Обозначение на машината:
машина за пробиване на дълбоки отвори
Производител:
IMSA
Модел:
MF1000BB
Състояние:
много добро (употребяван)
Функционалност:
напълно функциониращ
Цена и локация
Местоположение:
Via Giuseppe Verdi / 121, 25030 Torbole Casaglia (Bs), Italia Италия
Позвънете
Технически детайли
Дълбочина на пробиване:
1 000 мм
Дължина на подаване ос X:
1 650 мм
Дължина на подаване по Y ос:
1 000 мм
Ход по оста Z:
360 мм
Максимална скорост на вретеното:
Диаметър на пробиване:
40 мм
Бързо движение по оста X:
10 м/мин
Бърз ход по Y-оста:
10 м/мин
Бързо движение по ос Z:
Мощност на шпинделовия двигател:
10 000 W
Дължина на масата:
700 мм
Ширина на масата:
1 400 мм
Натоварване на масата:
Дължина на подаване ос W:
500 мм
Описание
Цифрово управление Selca S4040D
Дълбочина на пробиване, напречно движение по ос V: 1.000 мм
Колона, надлъжно движение по ос X: 1.650 мм
Пробивна шейна, вертикално движение по ос Y: 1.000 мм
Пробивна шейна, движение за опора на детайла по ос W: 500 мм
Пробивна шейна „люлеене“ вертикално макс. – ос A: ъгъл +20° / -20°
Бързи ходове, регулируема скорост макс. 10.000 мм/мин
Диаметър на пробиване в плътен материал мин./макс.: 5 – 40 мм
Мощност на двигателя на пробивния шпиндел: 10 kW
Фиксирана маса за закрепване, размери: 700 x 1.400 мм
Т-образни канали стандартен тип: 18 мм
Мощност на хидравличната помпа: 7,5 kW
Giedpfxjxpwf Te Aaiet
Прикрепване на канон свредла; опашка за свредла > Ø6: 10 x 40 мм
Прикрепване на канон свредла; опашка за свредла < Ø6: 25 x 70 мм
Ос B – Въртяща и „Barraseno“ маса за закрепване
Размери: 800 x 1000 мм
Непрекъсната радиална резолюция, управлявана по ос B: 360.000 деления/оборот
Максимална вертикална резолюция на „Barraseno“ – ос B1: ъгъл +20° / -20°
Глава за лека фрезова обработка – резбонарязване и др.
Максимален хоризонтален ход по ос Z (830): 360 мм