INDEX G 200
Година на производство
1998
Местоположение
Metzingen Германия
CNC струг INDEX G 200
CNC струг INDEX G 200
CNC струг INDEX G 200
CNC струг INDEX G 200
more Images
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
Данни за машината
Обозначение на машината:
CNC струг
Модел:
G 200
Година на производство:
1998
Местоположение:
Metzingen Германия
Описание
Диаметър на въртене 200 мм
Дължина на въртене 400 мм
Управление SIEMENS SINUMERIC 840 C
Обща необходима мощност 40 kW
Необходима площ ок. ... м
I N D E X
Модел G 200, година на производство 1998 # 810 728
-----
Проходен отвор при работа с пръти ок. 42 мм
Ходове на револверния плъзгач:
Z1 (надлъжно) / X1 (напречно) 400 / 120 мм
Z2 (надлъжно) / X1 (напречно) 400 / 105 мм
Сила на подаване за осите Z/X 15 Nm
Остриета на револверната глава / макс. обороти:
Gedpfjt Hw Rkox Aaieit
14 x VDI 30 / 6 000 об/мин.
Максимален въртящ момент на шпиндела 95 Nm
Заддвижване на шпиндела / задвижване на инструмента 20/5,5 kW
Общо задвижване ок. 40 kW - 400 V - 50 Hz
Окомплектовка / специално оборудване:
• C-ос за основния шпиндел, автоматична система за превключване и подравняване на шпиндела
• 1 контрашпиндел с задвижване и C-ос, ход ок. 300 мм