INDEX G 300
Година на производство
1995
Местоположение
Metzingen Германия
CNC струг INDEX G 300
CNC струг INDEX G 300
CNC струг INDEX G 300
CNC струг INDEX G 300
more Images
INDEX G 300
INDEX G 300
INDEX G 300
INDEX G 300
Данни за машината
Обозначение на машината:
CNC струг
Модел:
G 300
Година на производство:
1995
Местоположение:
Metzingen Германия
Описание
Диаметър на въртене: 300 мм
Дължина на въртене: 710 мм
Управление: SIEMENS SINUMERIC 840
Обща мощност: 40 kW
Монтажно пространство: около ... м
I N D E X
CNC струг с 1 револвер и люнет и
CNC управление тип C 200 - 4 SIEMENS
Модел G 300
_____
Проход на шпиндела: около 90 мм
Револв. супорт ход Z1 (надлъжно) / X1 (радиално): 710 / 140 мм
Бързодействие на инструменталния носач: 20 м/мин
12 позиции за инструменти на револвера ISO/DIN: 30 мм
Захващаща сила за осите Z/X: 8/13 Nm
Въртящ момент на шпиндела при 100% ED макс. 275 Nm
Задвижване на шпиндел/инструмент: около 28 kW
Обща мощност: около 40 kW - 400 V - 50 Hz
Оборудване / специална екипировка:
• Система за настройка и превключване на главния шпиндел
• Хидравличен люнет с ексцентрична корекция, пинола 60 мм, управлява се с крачен педал,