KELLENBERGER R125-1000
Състояние
Употребяван
Местоположение
Kirchheim unter Teck Германия
more Images
KELLENBERGER R125-1000
KELLENBERGER R125-1000
KELLENBERGER R125-1000
Данни за машината
Обозначение на машината:
Цилиндрична шлифовъчна машина - Екстериор
Производител:
KELLENBERGER
Модел:
R125-1000
Състояние:
употребяван
Цена и локация
Местоположение:
73230 Kirchheim Германия
Описание
Диаметър на шлифоване: 250 mm
Дължина на шлифоване: 1000 mm
Височина до центъра: 125 mm
Диаметър на шлифовъчния диск: 500 mm
Ширина на шлифовъчния диск: 80 (100) mm
Отвор: 203,2 mm
Конус на шпиндела на детайла: MK5
Обороти на шпиндела на детайла: 20-400 об/мин
Главен шпиндел с въртене: +/- 360°
Маса с въртене: +/- 10°
Скорост на масата: 0,02-6 m/min
Тегло на детайла между центровете: 130 kg
Gbjdpfx Anjd Ih Egemsl
Ход напречно: 270 mm
Опашка на пинолата на задния център: MK 3
Ход на пинолата: 30 mm
Обща необходима мощност: 5,5-7,5 kW
Тегло на машината: приблиз. 2,7 t
Изцяло нова електроинсталация с нова система за подаване.
Снимките са на вече доставена машина от същия модел, но във версия с разстояние между центровете 1500mm и универсална шлифовъчна глава вместо глава за външно шлифоване с 500 mm диск.