MATEC MATEC-30HV
Година на производство
2024
Състояние
Употребяван (напълно функциониращ)
Местоположение
Köngen Германия
more Images
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
Данни за машината
Обозначение на машината:
Универсален обработващ център
Производител:
MATEC
Модел:
MATEC-30HV
Номер на машината:
1786
Година на производство:
Състояние:
почти като нов (употребяван)
Функционалност:
напълно функциониращ
Цена и локация
Местоположение:
Wilhelm-Maier-Straße 3, 73257 Köngen, Deutschland Германия
Позвънете
Технически детайли
Разстояние на движение по ост X:
3 000 мм
Ход по оста Y:
825 мм
Ход по оста Z:
1 100 мм
Бързо движение по оста X:
30 м/мин
Бърз ход по Y-оста:
30 м/мин
Бързо движение по ос Z:
Производител на контролери:
Siemens
Модел на контролер:
Sinumerik One
Натоварване на масата:
Диаметър на въртяща маса:
800 мм
Скорост на въртене (мин.):
25 об/мин
Скорост на шпиндела (мин.):
20 об/мин
Максимална скорост на вретеното:
Доставка на охлаждаща течност:
20 греда
Брой шпиндели:
1
Дължина на инструмента:
460 мм
Диаметър на инструмента:
200 мм
Тегло на инструмента:
10 000 g
Входящо напрежение:
400 V
Оборудване:
документация / ръководство, скорост на въртене с безстепенно регулиране, транспортьор за стружки
Описание
MATEC-30HV
X = 3.000 mm
Y = 825 mm
Z = 1.100 mm / хоризонтално
Z = 975 mm / вертикално
- 1-осен CNC въртящ се глава
Ъгъл на завъртане 300 mm, максимален ъгъл +/- 105 градуса
директна система за измерване на осите, +/-3, по избор или за непрекъсната или
позиционирана работа със затягане
Затягаща сила: 2400 Nm без заключване, 4200 Nm заключено
- Гумена гофра със стоманени ламели
- Директна система за измерване на X-, Y-, Z-осите
- Транспортьор за стружки
- Пистолет за измиване
- Централизирано масло смазване
- Осветление на работната зона
- Управление Siemens Sinumerik ONE
Съвременна CNC система за високопродуктивни
металообработващи машини, състояща се от:
NCU 1740
Екран 22" ITC2200 V3
Операторски панел MCP 2200
- Електронно ръчно колело (преносимо) HT2
- Телефонна диагностика / дистанционна поддръжка
Моторен шпиндел с 30 kW (40% ED)
Giedpsxg Dhcsfx Aaijt
17 kW (100% ED)
Въртящ момент 191 Nm (40% ED)
108 Nm (100% ED)
- Вътрешно подаване на охлаждаща течност 20 bar
Обем на резервоара на филтърната система с хартиен филтър: 900 l
Филтров капацитет: 160 l/min
- Външно подаване на охлаждаща течност под високо налягане към дюзите
#20 bar#