Mori Seiki SL-15 ЦПУ стругов център
Тип машина: ЦПУ стругов център (2-осен)
Сериен номер: 1899
Управляваща система: Mori Seiki MSC-516
Максимален диаметър на струговане: ок. 300 mm
Максимална дължина на струговане: ок. 500 mm
Диаметър над леглото: ок. 510 mm
Ходовете по осите
X-ос ход: ок. 210 mm
Z-ос ход: ок. 520 mm
Шпинделен челник: A2-6
Шпинделен отвор: ок. 62 mm
Gbjdpox Hp Ikjfx Anmsl
Максимални обороти на шпиндела: ок. 4,000 об/мин
Мощност на шпинделния мотор: ок. 11 / 15 kW
Инструментален револвер: 12 позиции
Размер на инструмента: 25 × 25 mm
Оборудване и характеристики
Хидравличен контрашпиндел
Прецизионно устройство за настройка на инструменти
6,5" тричелюстен захранващ патронник
Охлаждаща система
Тегло на машината: ок. 4,000 kg
Размери на машината (Д × Ш × В): ок. 2,700 × 1,600 × 1,700 mm
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Ходовете по осите
X-ос ход: ок. 210 mm
Z-ос ход: ок. 520 mm
Шпинделен челник: A2-6
Шпинделен отвор: ок. 62 mm
Gbjdpox Hp Ikjfx Anmsl
Оборудване и характеристики
Хидравличен контрашпиндел
Охлаждаща система
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Weil der Stadt
1 452 km
CNC струг
MORI SEIKISL-15
MORI SEIKISL-15
Малка обява
Обединеното кралство
2 508 km
CNC струг
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Albano Sant'Alessandro
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Jünkerath
Фрезова машина
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V