REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Състояние
Употребяван
Местоположение
Achern Германия
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Данни за машината
Обозначение на машината:
широка рендосваща машина
Производител:
REX Pinneberg
Модел:
HOMS-310-K (A+D)
Състояние:
употребяван
Цена и локация
Местоположение:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Германия
Описание
Двустранна ламелна фугова машина
Подавателна скорост: 110 м/мин
Максимална ширина на фугиране: 310 мм
Обща електрическа мощност: 95,75 kW
Долен вал: 30 kW
Горен вал: 45 kW
Подавател: 15 kW