R391.B03R-40F53 A
Обръщаща глава
Sandvik Coromant
R391.B03R-40F53 A
Фиксирана цена без ДДС
Състояние
Употребяван
Местоположение
Wiefelstede
Данни за машината
- Обозначение на машината:
- Обръщаща глава
- Производител:
- Sandvik Coromant
- Модел:
- R391.B03R-40F53 A
- Състояние:
- употребяван
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
- Местоположение на продавача:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Германия
- A3060055
- Референтен номер:
- Актуализация:
- последно на 12.06.2024
Описание
Gijdpfx Aajc Spm Dsiot
- Производител: Sandvik Coromant R391.B03R-40F53 A
- Захват: Ø 40 мм
- Захват за пробивен инструмент: 16 x 8 мм
- Инструмент: Ø 435 мм
- Тегло: 6,1 кг
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Gijdpfx Aajc Spm Dsiot
- Захват: Ø 40 мм
- Инструмент: Ø 435 мм
- Тегло: 6,1 кг
Изпрати запитване
Телефон & Факс
+49 4402 ... обяви
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Remscheid
1 671 km
Притискаща плоча
Deckel MahoDMC 100 H / DMC 100 U
Малка обява
Hergensweiler
1 345 km
Заваръчна въртяща маса, въртяща маса
Protec 10 ToKT 10 000
Protec 10 ToKT 10 000
Hergensweiler
Заваръчна маса
HeinrichsglückTD 15
HeinrichsglückTD 15
Ellwangen (Jagst)
Ротационна трансферна маса
RücklePKT 6
RücklePKT 6
Bad Feilnbach
Конзолен стелаж
Kragarmregal einseitig Höhe: 4.160 mmNutztiefe: 1.200 mm / Länge: 4.000 mm