SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
Фиксирана цена без ДДС
Състояние
Употребяван
Местоположение
Wiefelstede Германия
more Images
SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
Данни за машината
Обозначение на машината:
Електрическо задвижване с направляващ прът
Производител:
SMC
Модел:
LEYG32MB-100B-RA6P3D
Състояние:
употребяван
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
Местоположение на продавача:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Германия Германия
Описание
-Кобан: Ø 32 мм
-Ход: 100 мм
-Линейно водене
-Стъпков мотор
-Стъпка на вретеното: 8 мм
-Спирачка
-Роботизиран кабел
-LECP6/LECA6, PNP, изпълнение със вход за рязане по данни
Gedpedkpa Iofx Anmoit
-Монтаж на DIN шина
-Размери: 630/320/В460 мм